Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sokobanja (RS)

Miladina Živkovića 9
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Niš Aleksinac 05:25
Banbus Niš Aleksinac 07:00
Banbus Beograd 07:50
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 08:53
Niš ekspres Novi Sad Beograd 09:10
Banbus Niš Aleksinac 10:00
Niš ekspres Leskovac Niš 11:25
Niš ekspres Niš Aleksinac 11:25
Banbus Aleksinac Resnik kod Sokobanje 11:45
AS Turs Bor Brestovac kod Bora 12:30
Lasta Knjaževac 13:10
Niš ekspres Niš Aleksinac 13:45
Banbus Beograd Aleksinac 14:00
Net Bus Co Zrenjanin Pančevo 14:30
Banbus Niš Aleksinac 15:10
Banbus Novi Sad 15:30
Banbus Beograd 15:30
Banbus Niš Aleksinac 17:00
Lasta Beograd 17:20
Niš ekspres Niš Aleksinac 05:25
Banbus Niš Aleksinac 07:00
Severtrans Sombor Beograd 07:30
Banbus Beograd 07:50
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 08:53
Niš ekspres Novi Sad Beograd 09:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.