Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sombor (RS)

Franje Rackog bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Sivac Kljajićevo 14:30
Severtrans Sombor Prigrevica Čičovi (Sombor) 14:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 14:30
Severtrans Sombor Odžaci Stapar kod Sombora 14:30
Severtrans Sombor Bački Brestovac Stapar kod Sombora 14:30
Severtrans Sombor Bački Monoštor 14:30
Severtrans Sombor Telečka Kljajićevo 14:30
Severtrans Sombor Bački Breg Bezdan 14:30
Severtrans Sombor Rastina Gakovo 14:30
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 14:30
Severtrans Sombor Aleksa Šantić Svetozar Miletić 14:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 15:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:00
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 15:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 16:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 17:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 17:00
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 18:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 18:35
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 20:00
Severtrans Sombor Telečka Kljajićevo 20:15
Severtrans Sombor Stapar kod Sombora 20:15
Severtrans Sombor Bački Monoštor 20:15
Severtrans Sombor Rastina Gakovo 20:15
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 20:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.