Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sombor (RS)

Franje Rackog bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 12:00
Severtrans Sombor Telečka Kljajićevo 12:15
Severtrans Sombor Prigrevica Bukovac (Sombor) 12:30
Severtrans Sombor Subotica Bajmok 12:30
Severtrans Sombor Gradina (sombor) 12:40
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Apatintrans Apatin Bukovac (Sombor) 13:00
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 13:45
Apatintrans Apatin Bukovac (Sombor) 13:55
Severtrans Sombor Sivac Kljajićevo 14:30
Severtrans Sombor Prigrevica Čičovi (Sombor) 14:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 14:30
Severtrans Sombor Odžaci Stapar kod Sombora 14:30
Severtrans Sombor Bački Brestovac Stapar kod Sombora 14:30
Severtrans Sombor Bački Monoštor 14:30
Severtrans Sombor Telečka Kljajićevo 14:30
Severtrans Sombor Bački Breg Bezdan 14:30
Severtrans Sombor Rastina Gakovo 14:30
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 14:30
Severtrans Sombor Aleksa Šantić Svetozar Miletić 14:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 15:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:00
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 15:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 16:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 17:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.