Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sombor (RS)

Franje Rackog bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 20:00
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 20:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 20:30
Lasta Split Novi Sad 20:30
Panonijabus Frankfurt na Majni Beograd 21:00
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 04:00
Banbus Žabljak Beograd 04:45
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:00
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:45
Severtrans Sombor Subotica Bajmok 06:00
Lasta Sijarinska Banja Beograd 06:10
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:20
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 06:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:45
Severtrans Sombor Bački Monoštor 07:30
Severtrans Sombor Bački Breg Bezdan 07:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 07:30
Panonijabus Preševo Beograd 07:30
Panonijabus Preševo Beograd 07:30
Panonijabus Preševo Beograd 07:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:45
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 08:00
Severtrans Sombor Subotica Bajmok 08:00
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 08:00
Severtrans Sombor Rastina Gakovo 08:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.