Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Sombor (RS)

Franje Rackog bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 09:45
Severtrans Sombor Bački Brestovac Stapar kod Sombora 10:00
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 10:45
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 11:00
Severtrans Sombor Bački Monoštor 11:00
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 11:00
Severtrans Sombor Rastina Gakovo 11:30
Severtrans Sombor Bački Breg Bezdan 11:45
Severtrans Sombor Odžaci Stapar kod Sombora 11:45
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 12:00
Severtrans Sombor Telečka Kljajićevo 12:15
Severtrans Sombor Subotica Bajmok 12:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 12:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 13:00
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 13:45
Pupd Janjušević Kragujevac Beograd 14:15
Severtrans Sombor Sivac Kljajićevo 14:30
Severtrans Sombor Bački Brestovac Stapar kod Sombora 14:30
Severtrans Sombor Telečka Kljajićevo 14:30
Severtrans Sombor Odžaci Stapar kod Sombora 14:30
Severtrans Sombor Bački Breg Bezdan 14:30
Severtrans Sombor Riđica Zemun (Beograd) 14:30
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 14:30
Severtrans Sombor Bački Monoštor 14:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.