Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sombor (RS)

Franje Rackog bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 04:00
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 05:00
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 05:45
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 06:00
Lasta Sijarinska Banja Beograd 06:10
Lasta Beograd Novi Sad 06:45
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 08:00
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 08:30
Apatintrans Apatin Bukovac (Sombor) 08:30
Lasta Beograd Novi Sad 09:45
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 10:45
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 13:00
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 13:45
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 15:00
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 16:00
Lasta Beograd Novi Sad 17:00
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 20:00
Severtrans Sombor Apatin Novi Sad 20:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.