Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sombor (RS)

Franje Rackog bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Srbobran Vrbas 07:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 07:30
Severtrans Sombor Čonoplja Lenija (Sombor) 07:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:45
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 08:00
Apatintrans Apatin Bukovac (Sombor) 08:30
Severtrans Sombor Prigrevica Bukovac (Sombor) 09:00
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 09:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:45
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 10:45
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 11:00
Severtrans Sombor Bački Monoštor 11:00
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 11:00
Severtrans Sombor Aleksa Šantić Svetozar Miletić 11:30
Severtrans Sombor Rastina Gakovo 11:30
Severtrans Sombor Apatin Bukovac (Sombor) 11:30
Severtrans Sombor Bački Breg Bezdan 11:45
Severtrans Sombor Doroslovo Stapar kod Sombora 11:45
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 12:00
Severtrans Sombor Telečka Kljajićevo 12:15
Severtrans Sombor Prigrevica Bukovac (Sombor) 12:30
Severtrans Sombor Subotica Bajmok 12:30
Severtrans Sombor Gradina (sombor) 12:40
Apatintrans Apatin Bukovac (Sombor) 13:00
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.