Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sombor (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Sombor Bački Monoštor 22:30
Severtrans Sombor Čonoplja 22:30
Severtrans Sombor Bački Breg Bezdan 22:30
Severtrans Sombor Rastina Gakovo 22:30
Severtrans Sombor Riđica Svetozar Miletić 22:30
Severtrans Sombor Doroslovo Stapar kod Sombora 22:30
Severtrans Sombor Prigrevica Čičovi (Sombor) 22:30
Severtrans Sombor Sivac Kljajićevo 22:30
Severtrans Sombor Bački Brestovac Stapar kod Sombora 22:30
Severtrans Sombor Odžaci Stapar kod Sombora 22:30
Severtrans Sombor Bački Brestovac Stapar kod Sombora 22:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 04:00
Banbus Žabljak Beograd 04:45
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:00
Severtrans Sombor Subotica Bajmok 05:00
Severtrans Sombor Aleksa Šantić Svetozar Miletić 05:00
Severtrans Sombor Bački Breg Bezdan 05:20
Severtrans Sombor Bački Monoštor 05:30
Severtrans Sombor Rastina Gakovo 05:30
Severtrans Sombor Doroslovo Stapar kod Sombora 05:30
Milinović Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 05:30
Severtrans Sombor Odžaci Stapar kod Sombora 05:30
Severtrans Sombor Odžaci Stapar kod Sombora 05:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:45
Severtrans Sombor Subotica Bajmok 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.