Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Srbobran (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:55
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 06:57
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 07:01
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 07:05
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:42
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:42
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 08:57
Jadran Ekspres Subotica Beograd 09:00
Božur Subotica Beograd 09:00
Lasta Subotica Beograd 09:03
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 09:30
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 09:36
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 09:52
Šljivić Novi Sad Kula 10:31
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 10:52
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 11:18
Severtrans Sombor Sombor Beograd 11:30
Dunavprevoz Sombor Vrbas 11:35
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 11:52
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 11:53
Best Komerc Bus Sombor Beograd 12:45
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 13:02
Subotica Trans Novi Sad Lovćenac 13:05
Severtrans Sombor Riđica Zemun (Beograd) 13:08
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 13:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.