Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Srbobran (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Saobraćaj Žabalj Beograd Novi Sad 11:30
Dunavprevoz Sombor Vrbas 11:35
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 11:52
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 11:53
Subotica Trans Subotica Bačka Topola 12:17
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 12:20
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 12:40
Bečejprevoz Bečej Radičević 12:40
Best Komerc Bus Sombor Beograd 12:45
Saobraćaj Žabalj Subotica Novi Sad 13:02
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 13:08
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 13:20
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 13:22
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 13:50
Olitours Beč / Wien (vienna) Loznica 14:00
Severtrans Sombor Sombor Beograd 14:03
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 14:05
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 14:08
Lasta Beograd Novi Sad 14:12
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Lovćenac 14:45
Lasta Sombor Novi Sad 14:48
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 14:58
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 15:08
Dunavprevoz Beograd Novi Sad 15:15
Lasta Subotica Novi Sad 15:18
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.