Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Srbobran (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Lovćenac 14:45
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 14:48
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 14:58
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 15:08
Dunavprevoz Beograd Novi Sad 15:15
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 15:18
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 15:25
Milinović Subotica Novi Sad 15:29
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:12
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 16:15
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:22
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 16:22
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 16:40
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 16:50
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 17:08
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 17:08
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 17:12
Saobraćaj Žabalj Subotica Bačka Topola 17:32
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 17:48
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 17:58
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 17:58
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 18:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:22
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 19:05
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 19:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.