Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Srbobran (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šljivić Novi Sad Kula 10:31
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 10:52
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 11:07
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 11:18
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 11:30
Dunavprevoz Sombor Vrbas 11:35
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 11:52
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 11:53
Best Komerc Bus Sombor Beograd 12:45
Saobraćaj Žabalj Subotica Zemun (Beograd) 13:02
Subotica Trans Novi Sad Lovćenac 13:05
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 13:08
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 13:20
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 13:22
Severtrans Sombor Sombor Beograd 14:03
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 14:05
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 14:08
Lasta Kragujevac Beograd 14:12
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 14:48
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 14:58
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 15:08
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 15:10
Dunavprevoz Beograd Novi Sad 15:15
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 15:18
Šljivić Kruščić Kula 15:53
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.