Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Srbobran (RS)

Trg Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 21:22
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 21:22
Banbus Sombor Beograd 22:00
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 22:07
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 23:47
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 05:08
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Lovćenac 05:40
Banbus Žabljak Beograd 05:45
Šljivić Sremska Kamenica Sirig 05:48
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 06:05
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 06:05
Bečejprevoz Bečej Radičević 06:10
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:22
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 06:48
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:55
Saobraćaj Žabalj Beograd Zemun (Beograd) 06:57
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 07:01
Bečejprevoz Nadalj Turija kod Srbobrana 07:05
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Lovćenac 07:28
Bečejprevoz Bečej Radičević 07:30
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:42
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 07:48
Bečejprevoz Novi Sad 08:05
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:07
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 08:33
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.