Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Sremska Mitrovica (RS)

Železnička 66
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
KOOP Tuzla Beograd Ruma 09:25
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 09:45
Bočac Turs Gradiška Ruma 09:50
Bosnaexpres Beograd Ruma 10:10
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 11:15
Sirmiumbus Beograd 11:29
Sirmiumbus Irig Ruma 12:40
Sirmiumbus Novi Sad 12:40
Sirmiumbus Mačvanska Mitrovica 12:51
Sirmiumbus Erdevik Čalma 13:00
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 13:10
Bočac Turs Banja Luka Ruma 13:25
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 13:30
Sirmiumbus Beograd 13:45
Bosnaexpres Novi Sad Ruma 14:10
Bočac Turs Beograd Sremska Rača 14:20
Sirmiumbus Novi Sad Irig 15:10
Sirmiumbus Erdevik Čalma 15:15
Sirmiumbus Divoš Laćarak 15:15
Bočac Turs Novi Sad Ruma 15:20
Sirmiumbus Sremska Rača Laćarak 15:30
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 15:30
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 15:30
Sirmiumbus Šašinci 15:30
Sirmiumbus Jarak 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.