Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sremska Mitrovica (RS)

Draginje Nikšić bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sirmiumbus Novi Sad Irig 15:10
Sirmiumbus Erdevik Čalma 15:15
Lasta Doboj Ruma 16:15
Šidexpres Šid Irig 16:19
Mačva Expres Badovinci Mačvanska Mitrovica 16:30
Sirmiumbus Beograd 16:50
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 17:01
Sirmiumbus Badovinci Bogatić 17:20
Sirmiumbus Loznica Ruma 17:26
Sirmiumbus Beograd 19:15
Lasta Beograd Ruma 19:20
Božur-021 Novi Sad 19:45
Sirmiumbus Badovinci Bogatić 20:25
Sirmiumbus Erdevik Čalma 20:40
Smiljić Šipovo Banja Luka 20:45
Bosnaexpres Novi Sad Ruma 22:20
R.S. Pixi Trade Kostajnica Banja Luka 22:45
R.S. Pixi Trade Beograd Banja Luka 03:30
Smiljić Beograd Banja Luka 05:15
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 05:20
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 07:00
Božur-021 Zlatibor Loznica 07:25
Mačva Expres Beograd Mačvanska Mitrovica 07:30
Bosnaexpres Banja Vrućica Ruma 08:00
Sirmiumbus Beograd 08:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.