Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sremska Mitrovica (RS)

Železnička 66
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
KOOP Tuzla Beograd Ruma 09:25
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 09:45
Bočac Turs Gradiška Ruma 09:50
Sirmiumbus Šuljam Veliki Radinci 10:00
Sirmiumbus Vrdnik Ruma 10:15
Sirmiumbus Grabovci Platičevo 10:25
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 10:30
Sirmiumbus Sremska Rača Laćarak 10:30
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 10:30
Sirmiumbus Badovinci Bogatić 10:40
Sirmiumbus Erdevik Čalma 10:40
Sirmiumbus Šašinci 10:45
Sirmiumbus Jarak 10:45
Sirmiumbus Stara Bingula Laćarak 10:55
Sirmiumbus Šišatovac Manđelos 11:03
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 11:08
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 11:15
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 11:15
Lasta Stara Pazova Ruma 11:20
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 11:20
Sirmiumbus Beograd 11:29
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 12:01
Sirmiumbus Loznica Lešnica kod Loznice 12:30
Sirmiumbus Mačvanska Mitrovica 12:51
Sirmiumbus Erdevik Čalma 13:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.