Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sremska Mitrovica (RS)

Draginje Nikšić bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 11:15
Sirmiumbus Šuljam Veliki Radinci 11:15
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 11:15
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 11:20
Lasta Stara Pazova Inđija 11:20
Sirmiumbus Beograd 11:29
Lastra Doboj Ruma 11:30
Lasta Pariz Batrovci 11:45
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 12:01
Čazmatrans Nova Zagreb Ruma 12:05
Sirmiumbus Erdevik Čalma 13:00
Golubić Banja Luka Ruma 13:05
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 13:10
Sirmiumbus Jarak 13:10
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 13:10
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 13:10
Sirmiumbus Šašinci 13:10
Sirmiumbus Sremska Rača Laćarak 13:10
Sirmiumbus Stara Bingula Laćarak 13:10
Sirmiumbus Šuljam Veliki Radinci 13:10
Šidexpres Šid Ruma 13:14
Sirmiumbus Vrdnik Irig 13:15
Bočac Turs Banja Luka Ruma 13:25
Sirmiumbus Ležimir Manđelos 13:28
Šidexpres Novi Sad Ruma 13:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.