Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sremska Mitrovica (RS)

Draginje Nikšić bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
R.S. Pixi Trade Kostajnica Banja Luka 22:45
Sirmiumbus Mačvanska Mitrovica 00:51
Feniks G&Z Obrenovac Novi Sad 01:55
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 02:30
Olitours Valjevo Novi Sad 03:20
R.S. Pixi Trade Beograd Banja Luka 03:30
Sirmiumbus Sremska Rača Laćarak 04:35
Goran Leskovac Beograd 04:45
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 04:50
Sirmiumbus Beograd 04:53
Sirmiumbus Šuljam Veliki Radinci 05:00
Smiljić Beograd Banja Luka 05:15
Sirmiumbus Stara Bingula Laćarak 05:15
Sirmiumbus Ležimir Manđelos 05:18
Sirmiumbus Jarak 05:20
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 05:20
Sirmiumbus Šašinci 05:20
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 05:20
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 05:30
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 05:50
Sirmiumbus Beograd 06:00
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 06:27
Sirmiumbus Jarak 06:30
Sirmiumbus Šašinci 06:30
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 06:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.