Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sremska Mitrovica (RS)

Draginje Nikšić bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Smiljić Šipovo Badovinci 20:45
Mačva Expres Badovinci Voganj 21:00
Sokoprevoz Zadar Batrovci 21:15
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 21:48
Bosnaexpres Novi Sad Ruma 22:20
R.S. Pixi Trade Kostajnica Badovinci 22:45
Feniks G&Z Obrenovac Novi Sad 01:55
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 02:30
Europa Bus Valjevo Šabac 03:05
Olitours Valjevo Novi Sad 03:20
R.S. Pixi Trade Beograd Badovinci 03:30
Sirmiumbus Sremska Rača Laćarak 04:35
Goran Leskovac Beograd 04:45
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 04:50
Sirmiumbus Šuljam Veliki Radinci 05:00
Smiljić Beograd Badovinci 05:15
Sirmiumbus Stara Bingula Laćarak 05:15
Sirmiumbus Ležimir Manđelos 05:18
Sirmiumbus Jarak 05:20
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 05:20
Sirmiumbus Šašinci 05:20
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 05:20
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 05:30
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 05:50
Sirmiumbus Beograd 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.