Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sremska Mitrovica (RS)

Draginje Nikšić bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Milinović Banja Luka Ruma 08:10
Sirmiumbus Beograd 08:15
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 08:20
Lasta Ljubljana Ruma 09:07
Sirmiumbus Jarak 09:30
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 09:45
Bočac Turs Gradiška Ruma 09:50
Sirmiumbus Čalma Laćarak 09:56
Sirmiumbus Beograd 10:00
Krajnović Novi Sad Ruma 10:15
Sirmiumbus Vrdnik Ruma 10:15
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 10:30
Sirmiumbus Sremska Rača Laćarak 10:30
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 10:30
Sirmiumbus Badovinci Bogatić 10:40
Sirmiumbus Erdevik Čalma 10:40
Sirmiumbus Šašinci 10:45
Sirmiumbus Stara Bingula Laćarak 10:55
Feniks G&Z Beč / Wien (vienna) Novi Sad 11:00
Europa Bus Linc / Linz Novi Sad 11:00
Sirmiumbus Ležimir Manđelos 11:03
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 11:08
Milinović Banja Luka Novi Sad 11:10
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 11:15
Sirmiumbus Šuljam Veliki Radinci 11:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.