Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Stara Pazova (RS)

Ćirila i Metodija 22
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 11:30
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 11:36
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 11:37
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 11:55
Lasta Pećinci Golubinci 12:00
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 12:04
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:19
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 12:22
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 12:25
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:38
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 13:05
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 13:05
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:14
Lasta Pećinci Golubinci 13:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 13:35
Lasta Inđija 13:45
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 13:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:50
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 13:56
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:02
Lasta Deč Vojka 14:10
Autoprevoz Pećinci Stari Banovci Batajnica (Beograd) 14:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.