Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Stara Pazova (RS)

Ćirila i Metodija 20A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Pećinci Golubinci 13:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 13:35
Lasta Krnješevci Vojka 13:45
Lasta Surduk Stari Banovci 13:45
Lasta Novi Banovci Stari Banovci 13:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:50
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 13:50
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 13:56
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:02
Lasta Deč Šimanovci 14:10
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 14:15
Autoprevoz Pećinci Stari Banovci Batajnica (Beograd) 14:20
Lasta Golubinci 14:20
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:24
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:27
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 14:45
Lasta Inđija 15:10
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:10
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 15:10
Lasta Novi Banovci Stari Banovci 15:10
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 15:10
Lasta Surduk Stari Banovci 15:20
Zam Tours Beograd Ruma 15:25
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 15:26
Lasta Krnješevci Vojka 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.