Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Stara Pazova (RS)

Ćirila i Metodija 20A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 07:01
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 07:10
Pupd Janjušević Sombor Beograd 07:10
Lasta Golubinci 07:20
Lasta Novi Banovci Stari Banovci 07:25
Lasta Subotica Beograd 07:29
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:30
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 07:30
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 07:45
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 07:46
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 08:00
Lasta Golubinci 08:10
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 08:17
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 08:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:29
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:45
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 08:55
Lasta Surduk Stari Banovci 09:00
Lasta Golubinci 09:00
Lasta Vojka 09:00
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 09:01
Lasta Sijarinska Banja Beograd 09:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:39
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 10:11
Lasta Novi Banovci Stari Banovci 10:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.