Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Stara Pazova (RS)

Ćirila i Metodija 22
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Batrovci 08:40
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 08:45
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 08:55
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 09:00
Lasta Surduk Stari Banovci 09:00
Lasta Golubinci 09:00
Lasta Vojka 09:00
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 09:01
Lasta Sijarinska Banja Beograd 09:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:39
Bečejprevoz Čoka Novi Sad 10:02
Lasta Inđija 10:05
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 10:11
Lasta Novi Banovci Stari Banovci 10:15
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 10:22
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 10:35
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 10:40
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 10:45
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 10:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 10:50
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 10:58
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 11:04
Lasta Deč Vojka 11:20
Lasta Golubinci 11:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.