Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Stara Pazova (RS)

Ćirila i Metodija 22
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Sijarinska Banja Beograd 09:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 09:39
Bečejprevoz Čoka Zemun (Beograd) 10:02
Lasta Inđija 10:05
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 10:22
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 10:35
Arriva Litas Beograd Zemun (Beograd) 10:40
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 10:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 10:50
Arriva Litas Novi Sad Zemun (Beograd) 10:58
Lasta Popinci Golubinci 11:20
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 11:25
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 11:37
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 11:55
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:19
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 12:22
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:38
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 13:05
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:14
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 13:35
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.