Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Stara Pazova (RS)

Ćirila i Metodija 20A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 10:35
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 10:45
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 10:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 10:50
Lasta Deč Šimanovci 11:20
Lasta Golubinci 11:20
Lasta Vojka 11:20
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 11:25
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 11:30
Lasta Surduk Stari Banovci 11:30
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 11:36
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 11:37
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 11:55
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 12:04
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 12:15
Lasta Nova Pazova 12:20
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 12:22
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 12:38
Lasta Novi Banovci Stari Banovci 12:45
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:00
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 13:00
Dunavprevoz Bačka Palanka Zemun (Beograd) 13:05
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 13:14
Lasta Batajnica (beograd) Nova Pazova 13:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.