Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Subotica (RS)

Senćanski put 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 07:00
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 07:00
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 07:00
Subotica Trans Male Pijace Palić 07:10
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Stari Žednik 07:15
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 07:15
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 07:20
Subotica Trans Kelebija 07:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:30
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 07:45
Subotica Trans Bačko Dušanovo Stari Žednik 07:45
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 07:50
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 08:00
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 08:00
Subotica Trans Kelebija 08:25
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 08:30
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 08:30
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 08:40
Subotica Trans Horgoš Palić 08:50
Autoprevoz Kikinda Kikinda Horgoš 09:00
Subotica Trans Bačko Dušanovo Stari Žednik 09:00
Subotica Trans Kelebija 09:25
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 09:30
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 09:30
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 09:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.