Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Subotica (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Panonijabus Minhen Beograd 21:00
Panonijabus Frankfurt na Majni Beograd 21:00
Subotica Trans Kelebija 21:10
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 21:15
Subotica Trans Bačko Dušanovo Stari Žednik 21:15
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 21:15
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 21:15
Niš ekspres Beograd Novi Sad 21:30
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 22:30
Subotica Trans Horgoš Palić 22:30
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 22:30
Subotica Trans Kelebija 22:30
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 22:30
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 22:30
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 22:30
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 22:30
Olitours Valjevo Novi Sad 01:00
Niš ekspres Niš Aleksinac 01:15
Niš ekspres Niš Beograd 04:30
Subotica Trans Horgoš Palić 04:40
Subotica Trans Kelebija 04:40
Panonijabus Novi Pazar Beograd 04:45
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 05:20
Subotica Trans Senta Orom 05:20
Subotica Trans Kelebija 05:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.