Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Subotica (RS)

Senćanski put 3
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 09:45
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 09:55
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 09:55
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 10:00
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 10:00
Severtrans Sombor Sombor Bajmok 10:00
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 10:00
Subotica Trans Bačko Dušanovo Stari Žednik 10:00
Saobraćaj Žabalj Beograd Novi Sad 10:15
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 10:20
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 10:30
Subotica Trans Kelebija 10:30
Saobraćaj Žabalj Bačka Topola Bajmok 10:45
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 10:50
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 11:00
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 11:00
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 11:00
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 11:00
Bečejprevoz Ada Senta 11:15
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 11:15
Auto Kodeks Pirot Beograd 11:15
Subotica Trans Đurđin Mišićevo 11:15
Subotica Trans Male Pijace Palić 11:30
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 11:30
Subotica Trans Senta Gornji Breg 11:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.