Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Subotica (RS)

Senćanski put 3
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Ada Senta 11:15
Subotica Trans Kanjiža Palić 11:15
Auto Kodeks Pirot Beograd 11:15
Subotica Trans Đurđin Mišićevo 11:15
Subotica Trans Male Pijace Palić 11:30
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 11:30
Subotica Trans Senta Orom 11:30
Subotica Trans Kelebija 11:30
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 11:30
Subotica Trans Šupljak Palić 11:35
Subotica Trans Novi Kneževac Palić 11:40
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 11:40
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 11:45
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 12:00
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 12:00
Subotica Trans Bačko Dušanovo Stari Žednik 12:00
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 12:00
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 12:00
Titelprevoz Kula Stari Žednik 12:15
Subotica Trans Kelebija 12:20
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 12:20
Saobraćaj Žabalj Novi Sad Bačka Topola 12:30
Severtrans Sombor Sombor Bajmok 12:30
Subotica Trans Kanjiža Palić 12:45
Subotica Trans Šupljak Palić 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.