Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Subotica (RS)

Senćanski put 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 11:40
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 11:45
Subotica Trans Bačka Topola Stari Žednik 12:00
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 12:00
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 12:00
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 12:00
Titelprevoz Kula Stari Žednik 12:15
Subotica Trans Kelebija 12:20
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 12:20
Saobraćaj Žabalj Feketić Bačka Topola 12:30
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 12:45
Niš ekspres Niš Beograd 13:00
Subotica Trans Tornjoš Stari Žednik 13:00
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 13:00
Lasta Kragujevac Beograd 13:00
Subotica Trans Male Pijace Palić 13:15
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 13:20
Saobraćaj Žabalj Feketić Bačka Topola 13:30
Subotica Trans Kelebija 13:30
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 13:30
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 13:30
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 13:35
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 14:00
Panonijabus Dortmund Beograd 14:00
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 14:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.