Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Subotica (RS)

Senćanski put 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 08:40
Auto Kodeks Pirot Beograd 11:15
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 11:30
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 11:40
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 12:45
Niš ekspres Niš Beograd 13:00
Lasta Beograd Novi Sad 13:00
Subotica Trans Male Pijace Palić 13:15
Benko Tours 92 Novi Pazar Beograd 14:00
Lasta Beograd Zrenjanin 14:30
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 14:30
Kanis Leskovac Beograd 14:30
Lasta Beograd Novi Sad 15:00
Autoprevoz Kikinda Kikinda Horgoš 15:30
Lasta Beograd Novi Sad 16:00
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 16:30
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 16:30
Niš ekspres Niš Beograd 17:00
Bečejprevoz Ada Senta 17:55
Lasta Beograd Novi Sad 18:00
Titelprevoz Kruščić Kula 19:00
Subotica Trans Kelebija 21:10
Subotica Trans Horgoš Palić 22:30
Niš ekspres Niš Beograd 04:30
Subotica Trans Kelebija 04:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.