Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Subotica (RS)

Senćanski put 3
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Subotica Trans Novo Selo kod Kanjiže Orom 20:00
Lasta Pula Novi Sad 20:00
Subotica Trans Kelebija 20:10
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 20:10
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 20:15
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 20:15
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 20:15
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 20:20
Panonijabus Hamburg Beograd 21:00
Subotica Trans Kelebija 21:10
Niš ekspres Beograd Novi Sad 21:30
Panonijabus Frankfurt na Majni Beograd 22:00
Subotica Trans Horgoš Palić 22:30
Subotica Trans Novi Žednik Stari Žednik 22:30
Subotica Trans Kelebija 22:30
Subotica Trans Bačko Dušanovo Čantavir 22:30
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 22:30
Subotica Trans Đurđin Stari Žednik 22:30
Subotica Trans Bajmok Mišićevo 22:30
Lasta Beograd Novi Sad 04:00
Niš ekspres Niš Beograd 04:30
Subotica Trans Kelebija 05:25
Subotica Trans Kanjiža Palić 05:50
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 06:15
Subotica Trans Kelebija 06:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.