Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Svrljig (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 15:10
Niš ekspres Galibabinac Niševac 15:15
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 15:15
Niš ekspres Lukovo kod Svrljiga Izvor kod Svrljiga 15:20
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 15:55
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 16:55
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 16:55
BS Tours Knjaževac Ponor kod Knjaževca 17:45
Niš ekspres Zaječar Donja Vrežina 18:00
Bortravel Bor Zaječar 18:35
Niš ekspres Drajinac 18:40
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 18:50
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 19:50
Niš ekspres Herceg Novi Niš 20:50
Niš ekspres Knjaževac Niš 07:10
Bortravel Niš Zaječar 07:25
Niš ekspres Bor Donja Vrežina 08:10
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 09:10
Kavim Jedinstvo Bor Niš 09:15
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 09:40
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 11:50
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 15:10
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 15:55
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 16:55
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 16:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.