Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Tivat (ME)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 20:00
Lasta Beograd Užice 21:45
Royal Travel Beograd Užice 21:45
Kanis Herceg Novi Niš 05:15
Banbus Herceg Novi Užice 06:40
Trans Jug Herceg Novi Užice 07:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 08:00
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 08:00
Jadran Line Igalo Kraljevo 08:01
Lasta Herceg Novi Užice 10:45
Royal Travel Herceg Novi Užice 10:45
Kanis Leskovac Niš 14:00
Trans Jug Beograd Užice 16:20
Banbus Beograd Užice 17:00
Niš ekspres Niš Prokuplje 17:30
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 19:43
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 20:00
Lasta Beograd Užice 21:45
Royal Travel Beograd Užice 21:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.