Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Tivat (ME)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 08:00
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 08:00
Jadran Line Igalo Kraljevo 08:01
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 08:35
Niš ekspres Herceg Novi Niš 08:40
Royal Travel Kotor Beograd 09:30
Lasta Kotor Beograd 09:30
Lasta Herceg Novi Užice 10:45
Royal Travel Herceg Novi Užice 10:45
Kanis Leskovac Kruševac 14:00
Trans Jug Beograd Užice 16:20
Niš ekspres Niš Prokuplje 17:30
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 18:10
Božur Beograd Užice 18:10
Duga Herceg Novi Šabac 18:30
Lasta Beograd Lazarevac 19:05
Niš ekspres Knjaževac Niš 19:20
Royal Travel Čoka Beograd 19:25
Lasta Čoka Beograd 19:25
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 19:43
Niš ekspres Jagodina Kruševac 19:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 20:00
Royal Travel Beograd Podgorica 20:40
Banbus Beograd Užice 21:30
Lasta Beograd Užice 21:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.