Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Tivat (ME)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Užice 03:50
Kanis Herceg Novi Kruševac 05:15
Duga Herceg Novi Šabac 05:55
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 06:00
Banbus Herceg Novi Gornji Milanovac 06:45
Feniks G&Z Herceg Novi Budva 06:45
Trans Jug Herceg Novi Užice 07:00
Euro Lin Herceg Novi Paraćin 07:30
Joe Travel Herceg Novi Budva 07:30
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 08:00
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 08:00
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Kraljevo 08:01
Jadran Line Igalo Kraljevo 08:01
Niš ekspres Herceg Novi Kraljevo 08:20
Drum Herceg Novi Podgorica 08:35
Niš ekspres Herceg Novi Niš 08:40
Blue Line Dubrovnik Herceg Novi 08:45
Lasta Herceg Novi Budva 10:15
Royal Travel Herceg Novi Budva 10:15
Kanis Leskovac Kruševac 14:00
Trans Jug Beograd Užice 16:20
Duga Sremska Mitrovica Šabac 16:50
Niš ekspres Beograd Kraljevo 17:10
Niš ekspres Niš Prokuplje 17:30
Blue Line Kotor Herceg Novi 17:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.