Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Tivat (ME)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Herceg Novi Čačak 07:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 08:00
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 08:00
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 08:01
Lasta Herceg Novi Čačak 10:45
Lasta Herceg Novi Podgorica 10:45
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 10:45
Royal Travel Herceg Novi Užice 10:45
Trans Jug Beograd Čačak 16:20
Royal Travel Niš Kruševac 17:30
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 19:43
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 20:00
Lasta Beograd Čačak 21:45
Royal Travel Beograd Čačak 21:45
Trans Jug Herceg Novi Čačak 07:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 08:00
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 08:00
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 08:01
Lasta Herceg Novi Čačak 10:45
Lasta Herceg Novi Podgorica 10:45
Royal Travel Herceg Novi Podgorica 10:45
Royal Travel Herceg Novi Užice 10:45
Trans Jug Beograd Čačak 16:20
Royal Travel Niš Kruševac 17:30
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 19:43
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.