Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Tivat (ME)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Beograd Čačak 16:20
Niš ekspres Niš Kruševac 17:30
Royal Travel Niš Kruševac 17:30
Blue Line Kotor Herceg Novi 17:45
Royal Travel Bijeljina Podgorica 18:10
Trans Jug Pančevo Budva 18:55
Lasta Beograd Lazarevac 19:05
Niš ekspres Knjaževac Niš 19:20
Royal Travel Knjaževac Niš 19:20
Lasta Čoka Beograd 19:25
Royal Travel Čoka Beograd 19:25
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 19:43
Trans Jug Beograd Užice 19:45
Lasta Beograd Užice 19:45
Niš ekspres Jagodina Kruševac 19:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 20:00
Lasta Niš Prokuplje 20:15
Lasta Beograd Mladenovac 20:35
Trans Jug Beograd Lazarevac 20:35
Royal Travel Beograd Podgorica 20:40
Lasta Obrenovac Valjevo 20:45
Lasta Beograd Požega 20:45
Lasta Smederevo Kragujevac 21:00
Banbus Beograd Čačak 21:30
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.