Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Tivat (ME)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Beograd Čačak 16:20
Niš ekspres Niš Kruševac 17:30
Royal Travel Niš Kruševac 17:30
Blue Line Kotor Herceg Novi 17:45
Trans Jug Pančevo Budva 18:55
Niš ekspres Knjaževac Niš 19:20
Royal Travel Knjaževac Niš 19:20
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 19:43
Niš ekspres Jagodina Kruševac 19:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 20:00
Lasta Beograd Mladenovac 20:35
Royal Travel Beograd Podgorica 20:40
Banbus Beograd Čačak 21:30
Royal Travel Ulcinj Budva 22:55
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 06:00
Banbus Herceg Novi Gornji Milanovac 06:45
Trans Jug Herceg Novi Lazarevac 06:45
Royal Travel Split Budva 06:50
Lasta Herceg Novi Mladenovac 07:00
Trans Jug Herceg Novi Čačak 07:00
Trans Jug Herceg Novi Budva 07:15
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 08:00
Niš ekspres Herceg Novi Kruševac 08:00
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 08:00
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 08:01
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.