Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bobivit GMB Beograd 04:30
Best Komerc Bus Kosovska Mitrovica 05:10
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 05:15
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 05:35
Bobivit GMB Beograd 06:00
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 06:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 06:04
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Stublica Osaonica kod Trstenika 06:30
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja 06:40
Jugoprevoz Kruševac Milutovac Grabovac kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Selište kod Trstenika Grabovac kod Trstenika 06:50
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Lazarica 07:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 07:00
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 07:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 07:09
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:15
Bobivit GMB Beograd 07:30
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:40
Vulović Transport Niš Kruševac 07:45
Jugoprevoz Kruševac Božurevac Grabovac kod Trstenika 07:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 08:05
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:10
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Kruševac 08:10
Kondor Sarajevo Kruševac 08:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.