Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 20:00
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 20:00
Jugoprevoz Kruševac Božurevac Grabovac kod Trstenika 20:10
Jugoprevoz Kruševac Stublica Osaonica kod Trstenika 20:15
Jugoprevoz Kruševac Herceg Novi Kraljevo 20:30
Niš ekspres Niš Kruševac 20:55
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 20:55
Jugoprevoz Kruševac Jasikovica Počekovina 21:00
Jugoprevoz Kruševac Vitanovac kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 22:05
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 22:35
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 23:40
Best Komerc Bus Kosovska Mitrovica 05:10
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 05:15
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 05:35
Bobivit GMB Beograd 06:00
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 06:30
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja 06:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 07:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:40
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Kruševac 07:40
Vulović Transport Niš Kruševac 07:45
Jugoprevoz Kruševac Božurevac Grabovac kod Trstenika 07:50
Kondor Sarajevo Kruševac 08:15
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 08:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.