Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 12:30
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:38
Bobivit GMB Beograd 13:00
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 13:25
Bobivit GMB Beograd 14:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 14:35
Kosmet Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 14:55
Bobivit GMB Požarevac Kragujevac 15:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 16:10
Kondor Niš Kruševac 16:20
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 16:33
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 16:35
Trim Turs Exkluziv Kragujevac Vrnjačka Banja 16:45
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 16:55
Bortravel Bor Kruševac 17:15
Bobivit GMB Beograd 17:15
Gameks Novi Pazar Kraljevo 17:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:50
Dumeco Paraćin 18:01
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:15
Auto Kodeks Pirot Niš 18:30
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 19:30
Bobivit GMB Beograd Stopanja kod Trstenika 19:30
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 20:55
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 22:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.