Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Vitanovac kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 15:30
Bobivit GMB Požarevac Kragujevac 15:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 16:10
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 16:33
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 16:35
Bobivit GMB Beograd Stopanja kod Trstenika 16:45
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 16:55
Bortravel Bor Kruševac 17:15
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 18:00
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:15
Presto Pirot Niš 18:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 19:10
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Vrnjci 19:30
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 19:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 20:00
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 20:42
Jugoprevoz Kruševac Vitanovac kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 22:05
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 22:35
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 23:40
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 05:15
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 06:00
Bobivit GMB Beograd 06:00
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 06:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.