Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bobivit GMB Beograd 09:00
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 09:00
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:12
Auto Kodeks Zlatibor Niš 09:35
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Vrnjci 09:50
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 09:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 09:55
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 10:05
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 10:15
Gameks Niš Kruševac 10:15
Niš ekspres Šabac Kruševac 10:20
Jugoprevoz Kruševac Milutovac Grabovac kod Trstenika 10:20
Niš ekspres Niš Kruševac 10:32
Jugoprevoz Kruševac Poljna Osaonica kod Trstenika 10:34
Dumeco Beograd Kruševac 10:35
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 10:40
Bobivit GMB Beograd 11:00
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 11:30
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 11:45
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 11:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 11:54
Niš ekspres Bar Kruševac 12:05
Jugoprevoz Kruševac Štulac kod Vrnjačke Banje Osaonica kod Trstenika 12:10
Euro Lin Svilajnac Kruševac 12:25
Jugoprevoz Kruševac Božurevac Osaonica kod Trstenika 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.