Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 13:25
Jugoprevoz Kruševac Vitanovac kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 13:35
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 13:45
Jugoprevoz Kruševac Stublica Osaonica kod Trstenika 14:10
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 14:35
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kruševac 14:55
Jugoprevoz Kruševac Golubovac kod Trstenika Stopanja kod Trstenika 15:20
Jugoprevoz Kruševac Ugljarevo Grabovac kod Trstenika 15:20
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 15:25
Jugoprevoz Kruševac Vitanovac kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 15:30
Bobivit GMB Beograd Stopanja kod Trstenika 15:30
Jugoprevoz Kruševac Božurevac Grabovac kod Trstenika 16:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 16:10
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 16:33
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 16:35
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 16:55
Bortravel Bor Kruševac 17:15
Bobivit GMB Beograd 17:15
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:50
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 18:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 18:00
Dumeco Paraćin 18:01
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:15
Presto Pirot Niš 18:30
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 19:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.