Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 20:00
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 20:42
Niš ekspres Niš Kruševac 20:55
Jugoprevoz Kruševac Vitanovac kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 22:05
Zeko Tours Kraljevo Vrnjačka Banja 22:10
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 22:35
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 23:40
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 05:15
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 06:00
Bobivit GMB Beograd 06:00
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 06:30
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja 06:40
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Lazarica 07:00
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:40
Vulović Transport Niš Kruševac 07:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 08:05
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 08:50
Bobivit GMB Beograd 09:00
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:12
Presto Zlatibor Niš 09:35
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 09:55
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 10:05
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 10:15
Gameks Niš Kruševac 10:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.