Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 08:05
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 08:50
Bobivit GMB Beograd 09:00
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:12
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 09:30
Presto Užice Niš 09:35
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 09:55
Gameks Niš Kruševac 10:15
Niš ekspres Niš Kruševac 10:32
Dumeco Beograd Kruševac 10:35
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 11:00
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Lazarica 11:15
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 11:30
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 11:30
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 11:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 11:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 12:05
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 12:30
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 12:30
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:38
Bobivit GMB Beograd 13:00
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 13:10
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 13:25
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Vrnjci 13:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.