Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 22:35
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 23:40
Bobivit GMB Beograd 04:30
Best Komerc Bus Kosovska Mitrovica 05:10
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 05:15
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 05:45
Bobivit GMB Beograd 06:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 06:00
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja 06:40
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Lazarica 07:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:40
Vulović Transport Niš Kruševac 07:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 08:05
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:10
Kondor Sarajevo Kruševac 08:15
Bobivit GMB Beograd 09:00
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:12
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 09:30
Auto Kodeks Zlatibor Niš 09:35
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 09:55
Gameks Niš Kruševac 10:15
Niš ekspres Niš Kruševac 10:32
Dumeco Beograd Kruševac 10:35
Zeko Tours Kruševac Čitluk kod Kruševca 11:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.