Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Božur-021 Novi Sad Beograd 04:20
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 06:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 06:00
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Stublica Štulac kod Vrnjačke Banje 06:30
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja 06:40
Jugoprevoz Kruševac Milutovac Grabovac kod Trstenika 06:40
Jugoprevoz Kruševac Selište kod Trstenika Grabovac kod Trstenika 06:50
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Lazarica 07:00
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 07:00
Zeko Tours Beograd 07:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:40
Trans Jug Niš Kruševac 07:45
Jugoprevoz Kruševac Božurevac Grabovac kod Trstenika 07:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 08:05
Zeko Tours Vrnjačka Banja Vrnjci 08:10
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 08:45
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 08:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 08:50
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 09:12
Presto Zlatibor Niš 09:35
Jugoprevoz Kruševac Bresno Polje Stopanja kod Trstenika 09:50
Jugoprevoz Kruševac Vrnjačka Banja Vrnjci 09:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 09:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.