Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Trstenik (RS)

Svetog Save bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Best Komerc Bus Kosovska Mitrovica 05:10
Bobivit GMB Vrnjačka Banja 05:15
Jugoprevoz Kruševac Štulac kod Vrnjačke Banje Osaonica kod Trstenika 05:46
Jugoprevoz Kruševac Štulac kod Vrnjačke Banje Osaonica kod Trstenika 05:55
Bobivit GMB Beograd 06:00
Trim Turs Exkluziv Kragujevac Vrnjačka Banja 06:00
Jugoprevoz Kruševac Punoševići Stopanja kod Trstenika 06:20
Jugoprevoz Kruševac Stubal kod Kraljeva Grabovac kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Božurevac Osaonica kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Poljna Osaonica kod Trstenika 06:30
Jugoprevoz Kruševac Štulac kod Vrnjačke Banje Stopanja kod Trstenika 06:30
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja 06:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Čitluk kod Kruševca 07:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:40
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Kruševac 07:40
Vulović Transport Niš Kruševac 07:45
Jugoprevoz Kruševac Božurevac Grabovac kod Trstenika 07:50
Jugoprevoz Kruševac Štulac kod Vrnjačke Banje Osaonica kod Trstenika 08:14
Jugoprevoz Kruševac Štulac kod Vrnjačke Banje Osaonica kod Trstenika 08:15
Kondor Sarajevo Kruševac 08:15
Jugoprevoz Kruševac Štulac kod Vrnjačke Banje Stopanja kod Trstenika 08:20
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 08:20
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 09:00
Bobivit GMB Beograd 09:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.