Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ub (RS)

Svete Popovića 3
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lukić Tours Aranđelovac Obrenovac 03:15
Strela Ub Beograd Umka 04:30
Strela Ub Barič kod Obrenovca Obrenovac 04:45
Strela Ub Beograd Umka 05:15
Lasta Beograd Umka 05:23
Lasta Valjevo Umka 06:15
Strela Ub Beograd Obrenovac 06:20
Europa Bus Beograd Umka 06:20
Strela Ub Valjevo Gornja Grabovica 06:45
Strela Ub Beograd Umka 07:00
Europa Bus Beograd 07:35
Lukić Tours Beč / Wien (vienna) Obrenovac 08:00
Lasta Ljubovija Umka 08:23
Lasta Beograd Umka 08:25
Mega Bus 014 Novi Sad Šabac 08:45
Strela Ub Beograd Umka 09:30
Europa Bus Valjevo Popučke 09:40
Europa Bus Beograd 10:00
Europa Bus Divčibare Umka 10:10
Strela Ub Beograd Umka 10:30
Lasta Beograd Umka 10:40
Lasta Valjevo Umka 11:45
Strela Ub Beograd Umka 12:00
Strela Ub Barič kod Obrenovca Obrenovac 12:45
Strela Ub Beograd Stubline 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.