Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Užice (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Požarevac Kragujevac 05:20
Bečejprevoz Buar 05:20
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 05:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 05:30
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 06:00
Dab Brat Požega Sevojno 06:00
Dab Brat Požega Sevojno 06:00
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 06:10
Bečejprevoz Buar 06:15
Raketa AB Bajina Bašta Rogačica kod Bajine Bašte 06:20
Bečejprevoz Duboko kod Užica 06:25
Bečejprevoz Kotroman Volujac kod Užica 06:30
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 06:31
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 06:45
Arriva Litas Beograd Požega 06:54
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 07:00
Bečejprevoz Trnava kod Užica Duboko kod Užica 07:00
Bečejprevoz Stapari 07:00
Dab Brat Požega Sevojno 07:00
Dab Brat Požega Sevojno 07:00
Lasta Beograd Čačak 07:00
Royal Travel Beograd Čačak 07:00
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 07:10
Grujić MN-Travel Stupčevići Arilje 07:15
Autoprevoz Čačak Višegrad Bela Zemlja (Mačkat) 07:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.