Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Užice (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jadran Ekspres Subotica Beograd 03:00
Jugoprevoz Gacko Beograd Čačak 03:05
Glušica Vrbas Beograd 03:15
Transprodukt Vrbas Beograd 03:15
Globtour Beograd Požega 03:30
Globtour Novi Sad Beograd 03:30
Markoturs Žabljak Čačak 03:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 04:00
Golub Trans Beograd Čačak 04:00
Jadran Line Kragujevac Čačak 04:25
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Čačak 04:25
Bečejprevoz Buar 04:30
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 04:30
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 04:30
Autoprevoz Janjušević Beograd Požega 04:41
Bečejprevoz Trnava kod Užica Duboko kod Užica 05:00
Bečejprevoz Pear Volujac kod Užica 05:10
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 05:10
Autoprevoz Čačak Požarevac Kragujevac 05:20
Bečejprevoz Buar 05:20
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 05:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 05:30
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 06:00
Dab Brat Požega Sevojno 06:00
Dab Brat Požega Sevojno 06:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.