Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Užice (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Zlatibor 11:45
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Požega 11:55
Raketa AB Bajina Bašta Rogačica kod Bajine Bašte 12:00
Auto Kodeks Zlatibor Niš 12:00
Dab Brat Požega Sevojno 12:00
Dab Brat Požega Sevojno 12:00
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 12:15
Aroma Beograd Čačak 12:15
Feniks G&Z Zlatibor Valjevo 12:30
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 12:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Požega 12:56
Raketa AB Bajina Bašta Zlodol 13:00
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 13:00
Dab Brat Požega Sevojno 13:00
Dab Brat Požega Sevojno 13:00
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 13:09
Autoprevoz Janjušević Priboj Zlatibor 13:15
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 13:29
Raketa AB Bajina Bašta Bela Zemlja (Mačkat) 13:30
Leka Prevoz Arilje Milićevo Selo 13:50
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 14:00
Dab Brat Požega Sevojno 14:00
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 14:15
Feniks G&Z Novi Sad Valjevo 14:20
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Požega 14:26
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.