Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Užice (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 21:00
Dab Brat Požega Sevojno 21:00
Raketa AB Bajina Bašta Rogačica kod Bajine Bašte 21:15
Sirmiumbus Zlatibor Kosjerić 21:15
Elkom Požega Sevojno 21:30
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor 21:35
Autoprevoz Janjušević Priboj Zlatibor 21:45
Dab Brat Požega Sevojno 22:10
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 22:15
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Požega 22:18
Autoprevoz Čačak Bar Čačak 22:20
Trans Jug Herceg Novi Čačak 22:30
Lasta Herceg Novi Lazarevac 22:45
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Požega 23:11
Jugoprevoz Gacko Nevesinje Čačak 00:05
Trans Jug Beograd Čačak 01:00
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 01:10
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Požega 01:26
Globtour Nevesinje Požega 01:30
Globtour Čapljina Beograd 01:45
Autoprevoz Čačak Beograd Čačak 02:30
Jadran Ekspres Subotica Beograd 03:00
Jugoprevoz Gacko Beograd Čačak 03:05
Glušica Vrbas Beograd 03:15
Globtour Beograd Požega 03:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.