Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Užice (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Zlakusa Sevojno 07:10
Autoprevoz Čačak Višegrad Bela Zemlja (Mačkat) 07:30
Raketa AB Čačak Požega 07:40
Niš ekspres Niš Kruševac 07:50
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 08:00
Dab Brat Požega Sevojno 08:00
Lepenica Trans Kovačevac kod Prijepolja Prijepolje 08:10
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Čačak 08:15
Raketa AB Bajina Bašta Zlodol 08:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 08:40
Dab Brat Požega Sevojno 09:00
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 09:10
Autoprevoz Janjušević Beograd Zlatibor 09:15
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 09:25
Autoprevoz Janjušević Priboj Zlatibor 09:30
Vihor Travel Kragujevac Čačak 09:45
Raketa AB Bajina Bašta Rogačica kod Bajine Bašte 10:00
Dab Brat Požega Sevojno 10:00
Bečejprevoz Buar 10:10
Sirmiumbus Valjevo Kosjerić 10:15
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 10:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 10:30
Gaga Turs Zlatibor Lučani Požega 10:30
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 10:35
Leka Prevoz Arilje Požega 10:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.