Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Užice (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 14:00
Dab Brat Požega Sevojno 14:00
Euro Lin Jagodina Kragujevac 14:10
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 14:15
Stup Vršac Vršac Beograd 14:15
Feniks G&Z Novi Sad Valjevo 14:20
Lasta Beograd Požega 14:25
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Požega 14:26
Raketa AB Bajina Bašta Požega 14:40
Pupd Janjušević Nova Varoš Zlatibor 14:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 15:00
Dab Brat Požega Sevojno 15:15
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 15:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Požega 15:40
Raketa AB Bajina Bašta Zlodol 15:45
Autoprevoz Janjušević Novi Sad Čačak 15:45
Dab Brat Požega Sevojno 16:00
Presto Pirot Niš 16:00
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 16:05
Stup Vršac Prijepolje Beograd 16:20
Sirmiumbus Novi Sad Valjevo 16:45
Pupd Janjušević Kragujevac 16:55
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Zlatibor 16:55
Dab Brat Požega Sevojno 17:00
Gaga Prevoz Zlatibor Čajetina 17:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.