Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Valjevo (RS)

Klanička 8
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Sirmiumbus Zlatibor Šabac 12:00
Eko Tours Šabac Jelenča 12:00
Lasta Beograd Popučke 12:00
Alko Turs Ljig Popučke 12:30
Lasta Lazarevac Popučke 12:30
Europa Bus Beograd Umka 12:30
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 12:30
Lasta Stanina Reka Pričević 12:30
Lasta Vujinovača Sedlari 12:30
Lasta Pričević Zlatarić 12:30
Lasta Dupljaj Popučke 12:30
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 12:35
Lasta Jovanja Sedlari 12:40
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 12:45
Europa Bus Krčmar Petnica kod Valjeva 12:50
Lasta Mrčić Beloševac 13:00
Lasta Gola Glava Rađevo Selo 13:00
Lasta Donje Leskovice Lelić 13:00
Lasta Dupljaj Popučke 13:00
Lasta Gornja Bukovica Donja Bukovica 13:00
Alko Turs Pecka Pričević 13:15
Lasta Lajkovac Popučke 13:15
Lasta Slatina kod Uba Gornja Grabovica 13:30
Lasta Beograd Umka 13:30
Alko Turs Lajkovac Slovac 13:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.