Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Valjevo (RS)

Klanička 8
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Taor Lelić 03:00
Lasta Taor Lelić 03:45
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 04:20
Lasta Donja Bukovica Rađevo Selo 04:20
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 04:40
Lasta Miličinica Rađevo Selo 04:40
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 04:40
Lasta Miličinica Rađevo Selo 04:40
Lasta Bobova Pričević 04:45
Lasta Bobova Pričević 04:45
Lasta Divci kod Valjeva Popučke 04:58
Lasta Divci kod Valjeva Popučke 04:58
Lasta Gornja Grabovica 05:00
Europa Bus Beograd Popučke 05:00
Lasta Poćuta (tubravić) Sedlari 05:00
Lasta Gornja Grabovica 05:00
Lasta Poćuta (tubravić) Sedlari 05:00
Lasta Bačevci kod Valjeva Petnica kod Valjeva 05:10
Lasta Bačevci kod Valjeva Degurić 05:10
Lasta Babina Luka Popučke 05:15
Lasta Balinović Sedlari 05:15
Lasta Babina Luka Popučke 05:15
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:27
Lasta Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:27
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:29
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.