Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Valjevo (RS)

Klanička 8
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Divčibare Petnica kod Valjeva 15:15
Lasta Bobova Pričević 15:30
Lasta Bačevci kod Valjeva Petnica kod Valjeva 15:30
Lasta Taor Donje Leskovice 15:30
Lasta Babina Luka Popučke 15:30
Lasta Miličinica Zlatarić 15:30
Lasta Poćuta (tubravić) Sedlari 15:30
Europa Bus Beograd Popučke 15:45
Lasta Gorić kod Valjeva Popučke 15:45
Niš ekspres Niš Kragujevac 16:00
Lasta Oglađenovac Rađevo Selo 16:00
Europa Bus Ub Popučke 16:00
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 16:39
Feniks G&Z Novi Sad Šabac 16:45
Lasta Beograd Umka 16:50
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 16:53
Raketa AB Beograd Lajkovac 17:00
Europa Bus Rađevo Selo 17:01
Niš ekspres Niš Kruševac 17:30
Lasta Mrčić Beloševac 17:35
Europa Bus Petnica kod Valjeva 17:41
Lastra Lazarevac Popučke 17:45
Lasta Beograd Umka 18:00
Europa Bus Beograd Popučke 18:00
Eko Tours Šabac Jelenča 18:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.