Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Valjevo (RS)

Klanička 8
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Bačevci kod Valjeva Petnica kod Valjeva 05:10
Lasta Bačevci kod Valjeva Degurić 05:10
Lasta Babina Luka Popučke 05:15
Lasta Balinović Sedlari 05:15
Lasta Babina Luka Popučke 05:15
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:27
Lasta Jasenica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 05:27
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:29
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:29
Alko Turs Pecka Pričević 05:30
Lasta Jovanja Sedlari 05:30
Lasta Gornja Grabovica Popučke 05:30
Lasta Gornja Grabovica Popučke 05:30
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 05:40
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:40
Lasta Petnica kod Valjeva 05:40
Europa Bus Banja Vrujci (popadić) Popučke 05:45
Alko Turs Ljig Popučke 06:15
Lasta Vujinovača Sedlari 06:15
Lasta Vujinovača Sedlari 06:15
Lasta Sedlari 06:30
Lasta Stanina Reka Pričević 06:30
Lasta Donje Leskovice Lelić 06:30
Lasta Sedlari 06:30
Lasta Donje Leskovice Lelić 06:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.