Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Valjevo (RS)

Klanička 8
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Divčibare Umka 11:00
Lasta Sedlari 11:32
Lasta Sedlari 11:32
Sirmiumbus Zlatibor Šabac 12:00
Lasta Mrčić Beloševac 12:00
Lasta Mrčić Beloševac 12:00
Lasta Beograd Popučke 12:00
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 12:45
Alko Turs Pecka Pričević 13:15
Lasta Sedlari 13:32
Lasta Sedlari 13:32
Europa Bus Beograd Popučke 14:15
Lasta Beograd Umka 14:30
Lasta Gornja Grabovica 15:00
Lasta Gornja Grabovica 15:00
Lasta Ljubovija Umka 15:00
Europa Bus Divčibare Petnica kod Valjeva 15:15
Lasta Bačevci kod Valjeva Petnica kod Valjeva 15:30
Lasta Donje Leskovice Lelić 15:30
Lasta Babina Luka Popučke 15:30
Lasta Poćuta (tubravić) Sedlari 15:30
Lasta Bačevci kod Valjeva Degurić 15:30
Lasta Babina Luka Popučke 15:30
Lasta Donje Leskovice Lelić 15:30
Lasta Poćuta (tubravić) Sedlari 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.