Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Valjevo (RS)

Klanička 8
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Alko Turs Pecka Pričević 05:30
Europa Bus Beograd Umka 05:30
Lasta Loznica Zavlaka 07:00
Lasta Novi Sad Sremska Kamenica 07:00
Lasta Beograd Umka 07:45
Eko Tours Šabac Koceljeva 08:00
Europa Bus Beograd Lajkovac 08:00
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:00
Lasta Beograd Lajkovac 09:00
Europa Bus Ub Popučke 09:10
Lasta Ljubovija Umka 09:15
Banbus Vrnjačka Banja Kraljevo 09:40
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 10:00
Lasta Beograd Umka 10:00
Europa Bus Beograd Lajkovac 10:00
Lasta Tara (mala Reka) Lajkovac 10:00
Feniks G&Z Zlatibor Užice 10:15
Europa Bus Divčibare Umka 11:00
Alko Turs Ljig Popučke 11:00
Eko Tours Šabac Koceljeva 11:55
Sirmiumbus Zlatibor Užice 12:00
Lasta Beograd Lajkovac 12:00
Europa Bus Beograd Umka 12:30
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 12:45
Lastra Lazarevac Lajkovac 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.