Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Velika Plana (RS)

Alekse Šantića 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Smederevo Krnjevo 05:00
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 05:10
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Markovac kod Velike Plane 05:30
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 05:30
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica Staro Selo kod Velike Plane 05:45
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica 05:45
Jugoprevoz Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 06:10
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 06:15
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo Veliko Orašje 06:25
Jugoprevoz Velika Plana Svilajnac Staro Selo kod Velike Plane 06:30
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 06:30
Jugoprevoz Velika Plana Kupusina kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 06:30
Lasta Smederevo Krnjevo 06:45
Jugoprevoz Velika Plana Kragujevac Staro Selo kod Velike Plane 06:45
Lasta Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 07:15
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 07:45
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 08:20
Lasta Smederevo Krnjevo 08:45
Banbus Sokobanja Aleksinac 09:15
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 09:45
Jugoprevoz Velika Plana Rakinac Staro Selo kod Velike Plane 09:45
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica 10:30
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica 10:30
Simplon Bus Niš 10:41
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 10:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.