Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Velika Plana (RS)

Alekse Šantića 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 08:45
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 09:00
Jugoprevoz Velika Plana Vodice kod Smederevske Palanke Bresje (Velika Plana) 09:00
Banbus Sokobanja Aleksinac 09:15
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 09:45
Jugoprevoz Velika Plana Rakinac Staro Selo kod Velike Plane 09:45
31. Maj Goraždevac Kraljevo 10:00
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica Staro Selo kod Velike Plane 10:30
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica Staro Selo kod Velike Plane 10:30
Simplon Bus Niš 10:41
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 10:50
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 11:00
Jugoprevoz Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 11:00
Jugoprevoz Velika Plana Vodice kod Smederevske Palanke Bresje (Velika Plana) 11:00
Bečejprevoz Beograd 11:30
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 11:30
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 11:30
Bečejprevoz Sokobanja 11:40
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 11:45
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 12:00
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 12:00
Jugoprevoz Velika Plana Vodice kod Smederevske Palanke Bresje (Velika Plana) 12:00
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 12:00
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo Veliko Orašje 12:30
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo Veliko Orašje 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.