Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Velika Plana (RS)

Alekse Šantića 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 14:15
Globus Resavica Markovac kod Velike Plane 14:20
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 14:30
Jugoprevoz Velika Plana Kragujevac Staro Selo kod Velike Plane 14:30
Jugoprevoz Velika Plana Saraorci Krnjevo 14:45
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 14:45
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica 14:45
Lasta Smederevo Krnjevo 15:00
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:00
Lasta Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 15:10
Jugoprevoz Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 15:10
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo Veliko Orašje 15:15
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 15:25
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 15:30
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 15:35
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica Staro Selo kod Velike Plane 15:50
Lasta Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 15:55
Lasta Smederevo Krnjevo 16:00
Jugoprevoz Velika Plana Svilajnac Markovac kod Velike Plane 16:05
Jugoprevoz Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 16:25
Jugoprevoz Velika Plana Markovac kod Velike Plane Staro Selo kod Velike Plane 16:30
Globus Resavica Markovac kod Velike Plane 16:50
Lasta Smederevo Krnjevo 17:00
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Markovac kod Velike Plane 17:30
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 17:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.