Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vladimirci (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Šević Tours Koceljeva Umka 09:43
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 09:57
Šević Tours Koceljeva Umka 11:03
Šević Tours Beograd Umka 11:57
Feniks G&Z Bobovik Skupljen 12:32
Feniks G&Z Bobovik Skupljen 12:32
Feniks G&Z Kozarica Lojanice 12:32
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 12:32
Feniks G&Z Provo Lojanice 12:32
Šević Tours Koceljeva Umka 12:33
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 12:35
Feniks G&Z Skupljen Debrc 12:35
Šević Tours Beograd Umka 12:57
Feniks G&Z Kaona kod Vladimiraca Lojanice 13:17
Feniks G&Z Provo Skupljen 13:17
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 13:18
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 13:18
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 13:18
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 13:18
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 14:13
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 14:13
Feniks G&Z Skupljen Zvezd 14:14
Feniks G&Z Vlasanica Debrc 14:16
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 14:17
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 14:27
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.