Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Vladimirci (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šević Tours Koceljeva Umka 17:05
Šević Tours Beograd Umka 17:27
Šević Tours Koceljeva Umka 20:41
Šević Tours Beograd Umka 05:17
Šević Tours Beograd Umka 05:57
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 06:47
Duga Šabac 08:30
Šević Tours Beograd Umka 08:44
Šević Tours Koceljeva Umka 09:43
Šević Tours Beograd Umka 11:57
Feniks G&Z Provo Lojanice 12:32
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 12:32
Feniks G&Z Kozarica Lojanice 12:32
Feniks G&Z Bobovik Skupljen 12:32
Feniks G&Z Bobovik Skupljen 12:32
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 12:35
Feniks G&Z Skupljen Debrc 12:35
Feniks G&Z Provo Skupljen 13:17
Feniks G&Z Kaona kod Vladimiraca Lojanice 13:17
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 13:18
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 13:18
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 13:18
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 14:13
Feniks G&Z Matijevac Lojanice 14:13
Feniks G&Z Dragojevac kod Vladimiraca Skupljen 14:14
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.