Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Niš 06:49
Kavim Jedinstvo Moštanica Bresnica kod Vranja 06:49
Kavim Jedinstvo Zlatokop 06:50
Niš ekspres Beograd Niš 06:51
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 06:55
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 06:55
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 06:59
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 07:00
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 07:00
Kavim Jedinstvo Oslare Bujanovac 07:00
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Davidovac kod Vranja 07:00
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Beli Breg kod Vranja 07:00
Kavim Jedinstvo Mijovce Golemo Selo 07:00
Kavim Jedinstvo Rataje Zlatokop 07:00
Kavim Jedinstvo Barelić Zlatokop 07:00
Niš ekspres Skoplje Niš 07:08
Niš ekspres Bujanovac Niš 07:08
Kavim Jedinstvo Suva Morava Priboj kod Vladičinog Hana 07:15
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 07:23
Aleks Travel Smederevo Gnjilane 07:30
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Beli Breg kod Vranja 07:45
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 08:00
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 08:00
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 08:03
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 08:04
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.