Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 11:50
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 11:53
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Davidovac kod Vranja 12:00
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 12:00
Kavim Jedinstvo Buštranje kod Vranja Davidovac kod Vranja 12:00
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 12:04
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 12:05
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Beli Breg kod Vranja 12:10
Kavim Jedinstvo Gornje Žapsko Zlatokop 12:10
Kavim Jedinstvo Žbevac 12:15
Panonijabus Frankfurt na Majni Beograd 12:20
Kavim Jedinstvo Gornje Trebešinje Zlatokop 12:20
Kavim Jedinstvo Zlatokop Ćukovac kod Vranja 12:29
Kavim Jedinstvo Predejane Vladičin Han 12:30
Kavim Jedinstvo Preševo Bujanovac 12:30
Kavim Jedinstvo Mijovce Golemo Selo 12:30
Kavim Jedinstvo Barelić Zlatokop 12:30
Kavim Jedinstvo Moštanica Bresnica kod Vranja 12:34
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 12:35
Niš ekspres Niš Leskovac 12:36
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 12:39
Kavim Jedinstvo Tibužde Zlatokop 12:40
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 12:43
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 12:45
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 12:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.