Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Leskovac 12:36
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 12:39
Kavim Jedinstvo Tibužde Zlatokop 12:40
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 12:43
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 12:45
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 12:50
Niš ekspres Skoplje Niš 12:56
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:58
Kavim Jedinstvo Beograd Vladičin Han 13:00
Kavim Jedinstvo Preševo Bujanovac 13:00
Kavim Jedinstvo Oslare Bujanovac 13:00
Kavim Jedinstvo Suva Morava Priboj kod Vladičinog Hana 13:00
Kavim Jedinstvo Vladičin Han 13:15
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 13:28
Kavim Jedinstvo Klisurica kod Vranja Vranjska Banja 13:28
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Bujanovac 13:33
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 13:35
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 13:35
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 13:35
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 13:39
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 13:40
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Davidovac kod Vranja 13:40
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Beli Breg kod Vranja 13:40
Kavim Jedinstvo Donje Trebešinje Zlatokop 13:40
Kavim Jedinstvo Rajince Bujanovac 13:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.