Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 15:30
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 15:30
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 15:30
Kavim Jedinstvo Lepčince Zlatokop 15:30
Kavim Jedinstvo Toplac Ćukovac kod Vranja 15:39
Niš ekspres Bujanovac Niš 15:41
Tase Tours Surdulica Vladičin Han 16:00
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 16:20
Niš ekspres Niš Leskovac 16:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 16:40
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 16:44
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Bujanovac 16:50
Kavim Jedinstvo Beograd Vladičin Han 17:00
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 17:23
Kavim Jedinstvo Niš Leskovac 17:30
Niš ekspres Skoplje Niš 17:43
Niš ekspres Bujanovac Niš 17:43
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Davidovac kod Vranja 18:20
Niš ekspres Beograd Niš 18:26
Niš ekspres Beograd Niš 18:26
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 18:40
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 18:45
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 19:00
Kavim Jedinstvo Preševo Bujanovac 19:00
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.