Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 06:05
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 06:05
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 06:10
Kavim Jedinstvo Radovnica Krševica 06:10
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 06:15
Kavim Jedinstvo Preševo Srpska Kuća 06:30
Maxhari 2015 Priština 06:31
Niš ekspres Beograd Niš 06:51
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 06:55
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 07:00
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 07:00
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 07:00
Niš ekspres Bujanovac Niš 07:08
Niš ekspres Skoplje / Skopje Beograd 07:08
Niš ekspres Bujanovac Beograd 07:08
Aleks Travel Smederevo Gnjilane 07:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 08:00
Tase Tours Bosilegrad Gornja Lisina 08:05
Kavim Jedinstvo Niš Leskovac 08:20
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 09:15
Niš ekspres Beograd Niš 09:26
Niš ekspres Beograd Niš 09:26
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Bujanovac 10:00
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 10:00
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 10:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.