Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Galeb Ohrid Ohrid Niš 03:21
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 04:00
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Davidovac kod Vranja 04:15
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Beli Breg kod Vranja 04:15
Kavim Jedinstvo Žbevac 04:30
Kavim Jedinstvo Ćukovac kod Vranja 04:34
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 04:35
Kavim Jedinstvo Kriva Feja Bresnica kod Vranja 04:38
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 04:39
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 04:45
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 05:00
Kavim Jedinstvo Suva Morava Priboj kod Vladičinog Hana 05:00
Kavim Jedinstvo Gornje Žapsko Zlatokop 05:00
Kavim Jedinstvo Beograd Vladičin Han 05:05
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Davidovac kod Vranja 05:05
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Beli Breg kod Vranja 05:05
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 05:08
Kavim Jedinstvo Korbevac Vranjska Banja 05:08
Niš ekspres Bujanovac Niš 05:15
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 05:18
Kavim Jedinstvo Ćukovac kod Vranja 05:29
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 05:30
Kavim Jedinstvo Gornje Trebešinje Zlatokop 05:30
Kavim Jedinstvo Starac Krševica 05:30
Kavim Jedinstvo Preševo Bujanovac 05:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.