Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vranje (RS)

Pariske komune 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Starac Davidovac kod Vranja 19:00
Tandems Brezovica kod Štrpca Klokot 19:00
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 19:03
Kavim Jedinstvo Klenike Krševica 19:30
Kavim Jedinstvo Vladičin Han Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Žbevac 19:30
Kavim Jedinstvo Golemo Selo Drenovac kod Vranja 19:30
Kavim Jedinstvo Gornje Trebešinje Zlatokop 19:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Vladičin Han 19:30
Kavim Jedinstvo Gornje Trebešinje Zlatokop 19:30
Kavim Jedinstvo Panevlje Mazarać 19:34
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 19:40
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 19:43
Kavim Jedinstvo Klisurica kod Vranja Vranjska Banja 19:48
Kavim Jedinstvo Buštranje kod Vranja Davidovac kod Vranja 20:00
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 20:03
Niš ekspres Bujanovac Niš 20:03
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Beli Breg kod Vranja 20:10
Kavim Jedinstvo Gornje Žapsko Zlatokop 20:10
Kavim Jedinstvo Radovnica Davidovac kod Vranja 20:15
Kavim Jedinstvo Vranjska Banja Bresnica kod Vranja 20:18
Kavim Jedinstvo Bujanovac Srpska Kuća 20:20
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Davidovac kod Vranja 20:20
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 20:25
Kavim Jedinstvo Niš Leskovac 20:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.