Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrbas (RS)

JNA 5
Radno vreme blagajne: 06:00 - 20:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 13:53
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 14:12
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 14:15
Severtrans Sombor Sombor Beograd 14:24
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 14:30
Dunavprevoz Ravno Selo Zmajevo 14:30
Dunavprevoz Savino Selo Kucura 14:30
Severtrans Sombor Novi Sad Srbobran 14:42
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 15:09
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 15:23
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 15:25
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:01
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 16:54
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 17:29
Glušica Nikšić Beograd 18:00
Transprodukt Nikšić Beograd 18:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 18:01
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 18:09
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 18:24
Božur Herceg Novi Beograd 18:50
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 18:54
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 19:20
Severtrans Sombor Apatin Zemun (Beograd) 19:29
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 19:30
Dunavprevoz Savino Selo Kucura 19:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.