Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrbas (RS)

JNA 5
Radno vreme blagajne: 06:00 - 20:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 07:17
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 07:21
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 07:30
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:46
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 08:09
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 08:45
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 08:54
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 09:10
Božur Subotica Beograd 09:20
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 09:52
Blue Line Subotica Beograd 10:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 10:46
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 11:38
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 12:06
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 13:01
Best Komerc Bus Sombor Beograd 13:05
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 13:55
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 14:15
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 14:30
Severtrans Sombor Novi Sad Srbobran 14:42
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 15:09
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 15:23
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:01
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 16:54
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 17:29
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.