Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrbas (RS)

JNA 5
Radno vreme blagajne: 06:00 - 20:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 16:54
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 17:29
Glušica Nikšić Beograd 18:00
Lasta Beograd Novi Sad 18:01
Lasta Sombor Novi Sad 18:09
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 18:24
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 18:50
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 18:54
Severtrans Sombor Apatin Novi Sad 19:29
Lens Herceg Novi Beograd 19:30
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 19:30
Blue Line Herceg Novi Beograd 19:30
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 20:26
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 20:41
Severtrans Sombor Novi Sad Srbobran 21:01
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 21:36
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 22:21
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 22:30
Severtrans Sombor Sombor Srbobran 00:02
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 04:35
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 04:53
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 05:25
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 05:50
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:01
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.