Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrbas (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 00:02
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 04:35
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 04:53
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 04:55
Dunavprevoz Savino Selo Kucura 04:55
Dunavprevoz Ravno Selo Zmajevo 05:30
Banbus Žabljak Beograd 05:35
Putokaz Kula 05:55
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 06:00
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 06:00
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:01
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 06:09
Dunavprevoz Mali Iđoš Lovćenac 06:20
Putokaz Kula 06:24
Dunavprevoz Ravno Selo Zmajevo 06:25
Dunavprevoz Savino Selo Kucura 06:25
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:39
Dunavprevoz Kula 06:40
Dunavprevoz Kula 07:00
Putokaz Lipar kod Kule 07:05
Severtrans Sombor Sivac Kula 07:15
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 07:17
Dunavprevoz Novi Sad Rumenka 07:20
Dunavprevoz Savino Selo Kucura 07:20
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 07:21
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.