Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrnjačka Banja (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 13:15
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 13:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 13:30
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 13:45
Lasta Beograd Kraljevo 14:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 14:20
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 14:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 14:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 14:45
Best Komerc Bus Trstenik 15:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 15:30
Banbus Loznica Kraljevo 15:45
Bobivit GMB Požarevac Kragujevac 16:00
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 16:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 16:20
Bobivit GMB Trstenik 16:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 16:40
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 16:55
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 17:35
Presto Pirot Niš 18:15
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 18:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 18:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 18:45
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 19:00
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 19:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.