Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrnjačka Banja (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bobivit GMB Beograd Trstenik 12:40
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 12:50
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:50
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 13:00
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 13:15
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 13:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 13:30
CH Komerc Lozana / Lausanne Beograd 13:30
CH Komerc Bazel / Basel Beograd 13:30
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 13:45
Lasta Beograd Kraljevo 14:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 14:20
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 14:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 14:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 14:45
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kruševac 15:10
Bobivit GMB Beograd Trstenik 15:15
Best Komerc Bus Trstenik 15:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 15:30
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kruševac 15:40
Banbus Loznica Kraljevo 15:45
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 16:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 16:20
Bobivit GMB Trstenik 16:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 16:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.