Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrnjačka Banja (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Vulović Transport Niš Kruševac 07:30
Severtrans Sombor Sombor Beograd 07:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 07:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:55
Bobivit GMB Zrenjanin Pančevo 08:00
Kondor Sarajevo Kruševac 08:25
Bobivit GMB Trstenik 08:30
Bečejprevoz Bečej Beograd 08:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 08:40
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 08:55
Auto Kodeks Zlatibor Niš 09:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 10:10
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:15
Dumeco Beograd Kruševac 10:15
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 10:20
Niš ekspres Niš Kruševac 10:25
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:30
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 12:00
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 12:10
Vulović Transport Kraljevo 12:15
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 12:30
Bobivit GMB Beograd Trstenik 12:40
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:50
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 13:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.