Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrnjačka Banja (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 06:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:00
Best Komerc Bus Sombor Beograd 07:00
Vulović Transport Niš Kruševac 07:30
Severtrans Sombor Sombor Beograd 07:30
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:55
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 07:55
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 08:00
Bobivit GMB Trstenik 08:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 08:40
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 08:55
ATP Vulović transport Ribnica Kraljevo 09:30
Auto Kodeks Zlatibor Niš 09:50
Kosmet Prevoz Kruševac Kraljevo 09:55
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 10:10
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:15
Dumeco Beograd Kruševac 10:15
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 10:20
Niš ekspres Niš Kruševac 10:25
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 11:00
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:30
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 12:10
Vulović Transport Kraljevo 12:15
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.