Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrnjačka Banja (RS)

Vojvođanska 5
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bobivit GMB Trstenik 10:40
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 10:55
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 11:00
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 11:45
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 12:00
Euro Lin Svilajnac Kruševac 12:10
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 12:10
Vulović Transport Kraljevo 12:15
Niš ekspres Bar Kruševac 12:15
Bobivit GMB Beograd Trstenik 12:40
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:50
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 12:50
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 13:00
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 13:00
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 13:00
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 13:15
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 13:30
Zoran Reisen Beč / Wien Kruševac 13:30
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 13:45
ATP Vulović transport Kraljevo Vrnjci 14:00
Lasta Beograd Kraljevo 14:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 14:20
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 14:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 14:45
Bobivit GMB Beograd Trstenik 15:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.