Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Vrnjačka Banja (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Božur-021 Novi Sad Beograd 04:05
Eurocompass Budva Kruševac Kraljevo 05:20
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 05:51
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 06:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 06:45
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:00
Best Komerc Bus Sombor Beograd 07:00
Severtrans Sombor Sombor Beograd 07:30
Trans Jug Niš Kruševac 07:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 07:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:55
Bečejprevoz Bečej Beograd 08:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 08:40
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 08:55
Presto Zlatibor Niš 09:50
Kolašin Prevoz Niš Kruševac 09:55
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 10:05
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 10:10
Dumeco Beograd Kruševac 10:15
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 10:15
Niš ekspres Niš Kruševac 10:25
Bortravel Kraljevo Vrnjci 10:30
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 11:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 11:45
Niš ekspres Beograd 11:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.