Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrnjačka Banja (RS)

Vojvođanska 5
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 22:00
Zoran Lipljan Kraljevo 03:15
Bobivit GMB Beograd Trstenik 04:15
Vulović Transport Kraljevo 05:25
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 05:30
Bobivit GMB Beograd Trstenik 05:45
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 06:30
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 07:00
Best Komerc Bus Sombor Beograd 07:00
Bobivit GMB Trstenik 07:10
Severtrans Sombor Sombor Beograd 07:30
Zeko Tours Trstenik Vrnjci 07:30
Vulović Transport Niš Kruševac 07:30
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 07:35
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Trstenik 07:45
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 07:55
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 08:00
Kondor Sarajevo Kruševac 08:25
Bobivit GMB Trstenik 08:30
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 08:55
Trim Turs Exkluziv Kragujevac Dragobraća 08:55
ATP Vulović transport Kraljevo Vrnjci 09:30
Auto Kodeks Zlatibor Niš 09:50
Kosmet Prevoz Kruševac Kraljevo 09:55
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 10:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.