Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vrnjačka Banja (RS)

Vojvođanska 5
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
ATP Vulović transport Kraljevo Vrnjci 09:30
Auto Kodeks Zlatibor Niš 09:50
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Vrnjci 10:05
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 10:10
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 10:15
Dumeco Beograd Kruševac 10:15
Niš ekspres Niš Kruševac 10:25
Bortravel Kraljevo Vrnjci 10:30
Niš ekspres Šabac Kruševac 10:35
Bobivit GMB Trstenik 10:40
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 11:00
Niš ekspres Beograd 11:45
Jugoprevoz Kruševac Čačak Kraljevo 12:00
Euro Lin Svilajnac Kruševac 12:10
Vulović Transport Kraljevo 12:15
Niš ekspres Bar Kruševac 12:15
Bobivit GMB Trstenik 12:40
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 12:50
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 13:15
ATP Vulović transport Kraljevo Vrnjci 14:00
Banat Trans Zrenjanin Pančevo 14:00
Lasta Beograd Kraljevo 14:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 14:20
Stup Vršac Vršac Beograd 14:45
Bobivit GMB Beograd Trstenik 15:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.