Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banat Trans Beograd Stajićevo 16:55
Banat Trans Novi Sad 17:00
Lasta Beograd Kikinda 17:35
Transprodukt Kikinda Čenta 17:40
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 17:45
Stup Vršac Novi Sad Plandište 17:48
Stup Vršac Vršac Plandište 18:26
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 18:30
Banat Trans Novi Sad Aradac 18:50
As Tours Srpska Crnja Klek 19:15
Banat Trans Radojevo Stajićevo 20:35
Transprodukt Beograd Padinska Skela 20:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 21:25
Lasta Beograd Stajićevo 05:20
Banat Trans Novi Sad Aradac 06:30
Banat Trans Beograd Stajićevo 06:40
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 06:45
Stup Vršac Novi Sad Plandište 07:08
Banat Trans Beograd Stajićevo 07:30
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Žabalj 07:55
Lasta Subotica Kikinda 08:00
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 08:05
As Tours Novi Sad Klek 08:30
Banat Trans Beograd Stajićevo 08:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Žabalj 08:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.