Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Net Bus Co Aradac 12:45
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 13:00
Banat Trans Novi Sad Aradac 13:10
Net Bus Co Stajićevo 13:23
Stup Vršac Vršac Plandište 13:26
Net Bus Co Elemir 13:30
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 13:30
Banat Trans Novi Sad Lazarevo kod Zrenjanina 13:40
Net Bus Co Melenci 13:40
Net Bus Co Aradac 13:45
Stup Vršac Novi Sad Plandište 13:48
Lasta Beograd Padinska Skela 14:00
Net Bus Co Belo Blato Ečka 14:10
Net Bus Co Banatski Despotovac Lazarevo kod Zrenjanina 14:10
Net Bus Co Jankov Most Mihajlovo 14:10
Net Bus Co Taraš Elemir 14:20
Net Bus Co Stajićevo 14:23
Banat Trans Banatska Dubica Lazarevo kod Zrenjanina 14:30
Net Bus Co Botoš Ečka 14:30
Net Bus Co Knićanin Stajićevo 14:30
Net Bus Co Čenta Stajićevo 14:30
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 14:30
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 14:45
Stup Vršac Vršac Plandište 14:46
Banat Trans Novi Bečej Stajićevo 14:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.