Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
As Tours Srpska Crnja Klek 10:30
As Tours Srpska Crnja Klek 10:30
Banat Trans Novi Sad Aradac 11:00
Pupd Janjušević Beograd Borča 11:00
Banat Trans Banatska Dubica Lazarevo kod Zrenjanina 11:00
Lasta Kikinda Padinska Skela 11:00
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 11:05
Stup Vršac Vršac Plandište 11:26
El Tra Kikinda Padinska Skela 12:05
Banat Trans Beograd Stajićevo 12:30
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 13:00
Banat Trans Novi Sad Aradac 13:10
Stup Vršac Vršac Plandište 13:26
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 13:30
Lasta Beograd Padinska Skela 14:00
Banat Trans Banatska Dubica Lazarevo kod Zrenjanina 14:30
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 14:30
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 14:45
Stup Vršac Vršac Plandište 14:46
Banat Trans Novi Bečej Stajićevo 14:50
Banat Trans Novi Sad Aradac 15:00
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 15:00
Stup Vršac Novi Sad Plandište 15:33
Stup Vršac Vršac Plandište 15:36
El Tra Beograd Padinska Skela 15:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.