Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 20:15
Banat Trans Radojevo Stajićevo 20:35
Transprodukt Beograd Padinska Skela 20:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 21:25
Banat Trans Novi Sad Aradac 06:30
Banat Trans Beograd Stajićevo 06:40
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Žabalj 07:55
Lasta Subotica Kikinda 08:00
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 08:05
Banat Trans Beograd Stajićevo 08:55
Stup Vršac Novi Sad Plandište 09:25
Banat Trans Novi Sad Aradac 11:00
Pupd Janjušević Beograd Borča 11:00
Lasta Kikinda Padinska Skela 11:00
Stup Vršac Vršac Plandište 11:26
Transprodukt Kikinda Padinska Skela 12:05
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 13:00
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 13:30
Lasta Beograd Padinska Skela 14:00
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 14:30
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 14:45
Banat Trans Novi Sad Aradac 15:00
Stup Vršac Vršac Plandište 15:36
Transprodukt Beograd Padinska Skela 15:40
Banat Trans Radojevo Stajićevo 15:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.