Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
El Tra Kikinda Padinska Skela 12:05
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 13:00
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 13:30
Lasta Beograd Padinska Skela 14:00
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 14:10
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 14:45
Banat Trans Novi Sad Aradac 15:00
El Tra Beograd Padinska Skela 15:40
Banat Trans Radojevo Stajićevo 15:50
As Tours Novi Sad Klek 16:04
Autoprevoz Kikinda Kikinda Žabalj 16:10
Banat Trans Beograd Stajićevo 16:55
Banat Trans Novi Sad 17:00
Lasta Beograd Kikinda 17:35
Banat Trans Radojevo Klek 17:45
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 17:45
Stup Vršac Novi Sad Plandište 17:48
Banat Trans Radojevo Klek 18:00
Stup Vršac Vršac Plandište 18:26
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 18:30
Banat Trans Novi Sad Aradac 18:50
As Tours Srpska Crnja Klek 19:15
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 20:15
As Tours Novi Sad Klek 20:19
Banat Trans Radojevo Stajićevo 20:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.