Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Stajićevo 05:20
Net Bus Co Stajićevo 05:39
Banat Trans Titel Stajićevo 05:50
Net Bus Co Knićanin Stajićevo 05:50
Banat Trans Radojevo Klek 06:00
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 06:10
Net Bus Co Botoš Lazarevo kod Zrenjanina 06:10
Net Bus Co Botoš Ečka 06:20
Net Bus Co Stajićevo 06:23
Net Bus Co Melenci 06:25
Banat Trans Novi Bečej Melenci 06:25
Banat Trans Novi Sad Lazarevo kod Zrenjanina 06:30
Banat Trans Novi Sad Aradac 06:30
Net Bus Co Belo Blato Ečka 06:30
Banat Trans Beograd Stajićevo 06:40
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 06:45
Stup Vršac Novi Sad Plandište 06:48
Net Bus Co Taraš Elemir 06:50
Net Bus Co Botoš Lazarevo kod Zrenjanina 07:00
Stup Vršac Novi Sad Plandište 07:08
Net Bus Co Stajićevo 07:23
Banat Trans Beograd Novi Bečej 07:30
Banat Trans Novi Sad 07:38
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Žabalj 07:55
Net Bus Co Melenci 07:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.