Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Banat Trans Novi Sad 17:00
Lasta Beograd Palić 17:35
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 17:45
Stup Vršac Novi Sad Plandište 17:48
Banat Trans Radojevo Klek 18:00
Stup Vršac Vršac Plandište 18:26
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 18:30
Banat Trans Novi Sad Aradac 18:50
As Tours Srpska Crnja Klek 19:15
Lasta Beograd Stajićevo 20:00
Banat Trans Međa kod Žitišta Klek 20:15
Net Bus Co Taraš Elemir 20:15
Net Bus Co Knićanin Stajićevo 20:15
Net Bus Co Botoš Ečka 20:15
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 20:15
Banat Trans Radojevo Stajićevo 20:35
Royal Travel Kotor Beograd 20:45
Lasta Kotor Beograd 20:45
El Tra Beograd Padinska Skela 20:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 21:25
Net Bus Co Melenci 22:05
Net Bus Co Elemir 22:05
Net Bus Co Botoš Lazarevo kod Zrenjanina 22:30
Net Bus Co Knićanin Stajićevo 22:30
Lasta Beograd Stajićevo 05:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.