Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Stup Vršac Novi Sad Plandište 07:08
Net Bus Co Stajićevo 07:23
Banat Trans Beograd Stajićevo 07:30
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Žabalj 07:55
Net Bus Co Melenci 07:55
Lasta Subotica Kikinda 08:00
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 08:05
Net Bus Co Stajićevo 08:23
As Tours Novi Sad Klek 08:30
Banat Trans Beograd Stajićevo 08:55
Stup Vršac Vršac Plandište 08:55
Net Bus Co Stajićevo 09:23
Net Bus Co Melenci 09:25
Stup Vršac Novi Sad Plandište 09:25
Banat Trans Jaša Tomić Lazarevo kod Zrenjanina 09:30
Banat Trans Novi Sad Aradac 09:30
Net Bus Co Stajićevo 10:23
As Tours Srpska Crnja Klek 10:30
Net Bus Co Taraš Elemir 10:30
As Tours Srpska Crnja Klek 10:30
Net Bus Co Farkaždin Stajićevo 10:45
Banat Trans Novi Sad Aradac 11:00
Pupd Janjušević Beograd Borča 11:00
Net Bus Co Botoš Ečka 11:00
Lasta Kikinda Padinska Skela 11:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.