Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zrenjanin (RS)

Beogradska 22
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banat Trans Torda Klek 14:20
Net Bus Co Taraš Elemir 14:20
Net Bus Co Stajićevo 14:23
Banat Trans Banatska Dubica Lazarevo kod Zrenjanina 14:30
Net Bus Co Botoš Ečka 14:30
Net Bus Co Farkaždin Stajićevo 14:40
Autoprevoz Kikinda Beograd Stajićevo 14:45
Stup Vršac Vršac Plandište 14:46
Net Bus Co Farkaždin Stajićevo 14:50
Banat Trans Novi Bečej Stajićevo 14:50
Banat Trans Hetin Klek 15:00
Banat Trans Novi Sad Aradac 15:00
Autoprevoz Kikinda Kikinda Stajićevo 15:00
Banat Trans Titel Stajićevo 15:20
Net Bus Co Taraš Elemir 15:20
Net Bus Co Belo Blato Ečka 15:20
Net Bus Co Stajićevo 15:23
Net Bus Co Knićanin Stajićevo 15:30
Stup Vršac Novi Sad Plandište 15:33
Stup Vršac Vršac Plandište 15:36
El Tra Beograd Padinska Skela 15:40
Banat Trans Radojevo Stajićevo 15:50
Autoprevoz Kikinda Kikinda Žabalj 16:10
As Tours Novi Sad Klek 16:15
Net Bus Co Melenci 16:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.