Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom@B - Baćevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Guncati kod Barajeva Boždarevac 04:30
Lasta Barajevo Guncati kod Barajeva 04:30
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 05:16
Lasta Taraiš (vranić) Vranić kod Barajeva 05:26
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 06:16
Lasta Vranić kod Barajeva Šiljakovac 06:26
Lasta Guncati kod Barajeva 07:06
Lasta Barajevo Guncati kod Barajeva 07:06
Lasta Boždarevac 07:11
Lasta Barajevo Boždarevac 07:11
Lasta Obrenovac Mislođin 07:37
Lasta Guncati kod Barajeva 09:06
Lasta Barajevo Guncati kod Barajeva 09:06
Lasta Šiljakovac Vranić kod Barajeva 09:26
Lasta Taraiš (vranić) Vranić kod Barajeva 11:06
Lasta Guncati kod Barajeva 11:36
Lasta Barajevo Guncati kod Barajeva 11:36
Lasta Obrenovac Mislođin 11:37
Lasta Boždarevac 13:06
Lasta Barajevo Boždarevac 13:06
Lasta Boždarevac 13:36
Lasta Barajevo Boždarevac 13:36
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 14:16
Lasta Šiljakovac Vranić kod Barajeva 16:14
Lasta Boždarevac 16:36
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.