Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Ekonomija@B - Baćevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Guncati kod Barajeva Boždarevac 04:31
Lasta Barajevo Guncati kod Barajeva 04:31
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 05:17
Lasta Taraiš (vranić) Vranić kod Barajeva 05:27
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 06:16
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 06:17
Lasta Vranić kod Barajeva Šiljakovac 06:27
Lasta Guncati kod Barajeva 07:07
Lasta Barajevo Guncati kod Barajeva 07:07
Lasta Obrenovac Mislođin 07:40
Lasta Guncati kod Barajeva 09:07
Lasta Barajevo Guncati kod Barajeva 09:07
Lasta Šiljakovac Vranić kod Barajeva 09:27
Lasta Taraiš (vranić) Vranić kod Barajeva 11:07
Lasta Guncati kod Barajeva 11:37
Lasta Barajevo Guncati kod Barajeva 11:37
Lasta Obrenovac Mislođin 11:40
Lasta Barajevo Vranić kod Barajeva 13:01
Lasta Boždarevac 13:08
Lasta Barajevo Boždarevac 13:08
Lasta Boždarevac 13:38
Lasta Barajevo Boždarevac 13:38
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 14:17
Lasta Šiljakovac Vranić kod Barajeva 16:15
Lasta Boždarevac 16:38
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.