Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Batajnica (Beograd) (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 04:55
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 05:20
Lika Bim Turs Nova Pazova 05:35
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 05:40
Lasta Stara Pazova Nova Pazova 05:50
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 05:55
Lika Bim Turs Nova Pazova 06:05
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 06:10
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Stari Banovci 06:17
Autoprevoz Pećinci Pećinci Stara Pazova 06:20
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 06:25
Lika Bim Turs Nova Pazova 06:35
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 06:35
Lasta Stara Pazova Nova Pazova 06:40
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 06:43
Pupd Janjušević Sombor Beograd 06:50
Lasta Belegiš Zemun (Beograd) 06:59
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:00
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:10
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 07:10
Lika Bim Turs Nova Pazova 07:15
Lasta Subotica Zemun (Beograd) 07:15
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Novi Banovci 07:26
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 07:28
Lasta Surduk Stari Banovci 07:31
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.