Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Batajnica (Beograd) (RS)

Pukovnika Milenka Pavlovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lika Bim Turs Nova Pazova 06:35
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 06:35
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 06:43
Lasta Belegiš Zemun (Beograd) 06:59
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:00
Lasta Stara Pazova Nova Pazova 07:00
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:10
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 07:10
Lika Bim Turs Nova Pazova 07:15
Lasta Subotica Beograd 07:15
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Novi Banovci 07:26
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 07:28
Lasta Stara Pazova Nova Pazova 07:30
Lasta Surduk Stari Banovci 07:31
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:33
Lika Bim Turs Nova Pazova 07:35
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 07:50
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:55
Lasta Stara Pazova Nova Pazova 08:00
Lika Bim Turs Nova Pazova 08:05
Lika Bim Turs Nova Pazova 08:15
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Novi Banovci 08:16
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 08:20
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 08:21
Lasta Stara Pazova Nova Pazova 08:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.