Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Batajnica (Beograd) (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 11:05
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 11:05
Lasta Surduk Stari Banovci 11:16
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 11:18
Lika Bim Turs Nova Pazova 11:20
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 11:40
Stup Vršac Novi Sad Zemun (Beograd) 11:40
Lika Bim Turs Nova Pazova 11:50
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 11:50
Lasta Stari Slankamen Zemun (Beograd) 12:04
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 12:06
Severtrans Sombor Sombor Beograd 12:15
Lika Bim Turs Nova Pazova 12:20
Lasta Surduk Stari Banovci 12:21
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 12:40
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 12:45
Lasta Stara Pazova Nova Pazova 12:45
Lika Bim Turs Nova Pazova 12:50
Dunavprevoz Bačka Palanka Novi Sad 12:50
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 13:06
Lika Bim Turs Nova Pazova 13:20
Lasta Surduk Stari Banovci 13:21
Lasta Stara Pazova Nova Pazova 13:25
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 13:38
Lika Bim Turs Nova Pazova 13:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.