Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Batajnica (Beograd) (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Subotica Novi Sad 04:55
Kavim Jedinstvo Novi Sad Beograd 05:20
Lasta Kanjiža Novi Sad 05:40
Lika Bim Turs Nova Pazova 06:00
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 06:00
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 06:43
Lika Bim Turs Nova Pazova 06:50
Pupd Janjušević Sombor Beograd 06:50
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:05
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 07:10
Lasta Nova Pazova 07:10
Lasta Subotica Novi Sad 07:15
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:23
Lasta Inđija Zemun (Beograd) 07:28
Lasta Surduk Stari Banovci 07:31
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 07:45
Lika Bim Turs Nova Pazova 07:45
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 07:50
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 08:30
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 08:40
Lika Bim Turs Nova Pazova 08:50
Lika Bim Turs Stari Banovci Novi Banovci 08:50
Lasta Surduk Stari Banovci 08:51
Lasta Stara Pazova Zemun (Beograd) 09:05
Lasta Stari Banovci Novi Banovci 09:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.