Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Batočina (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 13:35
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 13:45
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 14:17
Lasta Beograd Lapovo Varošica 14:25
Simplon Lebane Niš 15:35
Simplon Vlasotince Leskovac 15:35
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 17:05
Unacop Beograd 17:10
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 18:03
Pupd Janjušević Lapovo Varošica 18:25
Lasta Kragujevac Beograd 18:35
Kavim Raška Beograd Kraljevo 18:35
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 20:02
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 20:20
Unacop Kragujevac 21:05
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 21:20
Pupd Janjušević Kragujevac 22:35
Lasta Subotica Beograd 05:15
Pupd Janjušević Vranje Niš 06:00
Goran Braunau na Inu / Braunau Am Inn Beograd 06:20
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Botunje 06:38
Pupd Janjušević Kragujevac Botunje 07:02
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 07:03
Pupd Janjušević Beograd 07:35
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 08:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.