Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Batočina (RS)

Kralja Petra I bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Pupd Janjušević Lapovo Varošica 18:25
Lasta Kragujevac Lapovo Varošica 18:35
Pupd Janjušević Kragujevac Svilajnac 19:07
Pupd Janjušević Beograd 20:00
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 20:02
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 20:20
Unacop Kragujevac 21:05
Pupd Janjušević Kragujevac Beograd 21:20
Pupd Janjušević Kragujevac 22:35
Pupd Janjušević Sombor Beograd 04:40
Lasta Beograd Lapovo Varošica 05:15
Pupd Janjušević Vranje Niš 06:00
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 07:03
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 07:26
Pupd Janjušević Beograd 07:35
Autoprevoz Čačak Požarevac Kragujevac 08:40
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 08:45
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 09:36
Pupd Janjušević Beograd 09:45
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 09:50
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 10:46
Pupd Janjušević Beograd 11:00
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 11:07
Lasta Kragujevac Lapovo Varošica 11:35
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 12:06
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.