Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Batočina (RS)

Kralja Petra I bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Požarevac Kragujevac 08:40
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 08:45
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 09:36
Pupd Janjušević Beograd 09:45
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 09:50
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 10:46
Pupd Janjušević Beograd 11:00
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 11:07
Lasta Kragujevac Lapovo Varošica 11:35
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 12:06
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 12:29
Lasta Beograd Lapovo Varošica 12:35
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 13:35
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 13:45
Arriva Litas Požarevac Svilajnac 14:17
Lasta Beograd Lapovo Varošica 14:25
Pupd Janjušević Lapovo Varošica 15:25
Simplon Lebane Niš 15:35
Simplon Vlasotince Leskovac 15:35
Autoprevoz Čačak Užice Kragujevac 15:42
Pupd Janjušević Despotovac Svilajnac 15:58
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 17:05
Unacop Beograd 17:10
Pupd Janjušević Kragujevac 17:20
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 18:03
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.