Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

AS - Batočina (RS)

Kralja Petra I bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Sombor Beograd 04:40
Lasta Subotica Beograd 05:15
Pupd Janjušević Vranje Niš 06:00
Pupd Janjušević Lapovo Varošica Botunje 06:38
Pupd Janjušević Kragujevac Botunje 07:02
MobiLitas Kragujevac Svilajnac 07:03
Pupd Janjušević Beograd 07:35
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 08:25
Pupd Janjušević Beograd 09:45
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 09:50
Pupd Janjušević Beograd 11:00
Lasta Kragujevac Lapovo Varošica 11:35
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 13:35
MobiLitas Požarevac Svilajnac 14:17
Lasta Beograd Lapovo Varošica 14:25
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 15:15
Pupd Janjušević Lapovo Varošica 15:25
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 15:58
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varošica 17:05
Unacop Beograd 17:10
Pupd Janjušević Kragujevac 17:20
MobiLitas Kragujevac Svilajnac 18:03
Pupd Janjušević Lapovo Varošica 18:25
Lasta Kragujevac Beograd 18:35
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 19:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.