Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Baraka@B - Beljin (RS)

Beogradski put bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 18:09
Banbus Beograd Umka 18:47
Banbus Krupanj Umka 22:22
Feniks G&Z Vladimirci Mesarci 06:53
Banbus Pančevo Beograd 07:02
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 08:06
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 10:21
Feniks G&Z Bobovik Debrc 11:18
Feniks G&Z Vladimirci Debrc 11:18
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 12:54
Feniks G&Z Skupljen Debrc 13:15
Feniks G&Z Vladimirci Debrc 13:15
Banbus Krupanj Beograd 14:34
Feniks G&Z Vlasanica Debrc 14:47
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 14:51
Feniks G&Z Krnić Debrc 17:36
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 17:36
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 18:09
Banbus Beograd Umka 18:47
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 19:23
Banbus Krupanj Umka 22:22
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.