Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Autokomanda (auto-put)@B - Beograd (RS)

E75
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Aranđelovac Mladenovac 20:06
Lasta Smederevo Boleč 20:08
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Ćićevac 20:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:20
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:30
Moto Boem Trans Knjaževac Zaječar 20:36
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 20:36
Lasta Smederevo Boleč 20:38
31. Maj Lapovo Varošica 20:51
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:55
Lasta Smederevo Boleč 21:08
Lasta Mala Ivanča Mali Požarevac 21:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:10
MobiLitas Požarevac 21:12
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 21:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:25
Nikolić Prevoz Negotin Zaječar 22:36
Lasta Smederevo Boleč 22:38
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 23:25
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 23:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:10
Zoran Uroševac 05:36
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:40
Niš ekspres Prolom Banja Niš 05:57
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.