Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Autokomanda (auto-put)@B - Beograd (RS)

E75
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 18:22
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:25
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:30
Lasta Smederevo Boleč 18:37
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 18:55
Arriva Litas Majdanpek Požarevac 18:57
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:10
Transprodukt Aranđelovac Mladenovac 19:10
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Požarevac 19:12
Rally Rent Smederevska Palanka Glibovac 19:21
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:25
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 19:37
Lasta Smederevo Vodanj 19:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:00
Lasta Smederevo Boleč 20:08
Lasta Aranđelovac Mladenovac 20:10
Lasta Sopot Mali Požarevac 20:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 20:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.