Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Autokomanda (auto-put)@B - Beograd (RS)

E75 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:10
Lasta Smederevo Boleč 15:18
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:20
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:20
Arriva Litas Požarevac 15:22
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:30
Maxibus Vrnjačka Banja 15:31
Lasta Sopot Mali Požarevac 15:35
Globus Resavica Velika Plana 15:38
Lasta Smederevo Vodanj 15:40
Lasta Aranđelovac Mladenovac 15:40
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Trstenik 15:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:00
Lasta Smederevska Palanka Umčari 16:06
Lasta Smederevo Boleč 16:08
Simplon Brestovac kod Leskovca 16:08
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:10
Arriva Litas Kostolac Požarevac 16:12
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:15
Lasta Mala Ivanča Mali Požarevac 16:25
Lasta Smederevo Boleč 16:28
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.