Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Autokomanda (auto-put)@B - Beograd (RS)

E75
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 16:36
Pupd Janjušević Knić 16:36
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 16:37
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:45
Niš ekspres Niš Aleksinac 16:47
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:50
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavić 16:51
Euro Lin Paraćin Jagodina 16:51
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:00
MobiLitas Svilajnac Žabari 17:06
Lasta Smederevo Boleč 17:08
MobiLitas Kladovo Požarevac 17:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:10
Transprodukt Aranđelovac Mladenovac 17:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:20
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:25
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 17:31
Presto Dimitrovgrad Pirot 17:36
Darkom Bor Požarevac 17:36
Kavim Jedinstvo Vranje Vladičin Han 17:37
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.