Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Autokomanda (auto-put)@B - Beograd (RS)

E75
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Trstenik 13:55
Lasta Novi Pazar Kraljevo 14:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:10
Transprodukt Aranđelovac Mladenovac 14:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:55
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 14:57
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 15:06
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:10
Lasta Smederevo Boleč 15:18
Arriva Litas Požarevac 15:22
Lasta Sopot Mali Požarevac 15:35
Lasta Aranđelovac Markovac kod Mladenovca 15:40
Lasta Smederevo Vodanj 15:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:40
Lasta Smederevo Boleč 16:08
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:30
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 16:36
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 16:37
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 16:40
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavić 16:51
Nikolić Prevoz Negotin Zaječar 17:06
Lasta Smederevo Boleč 17:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.