Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Autokomanda (auto-put)@B - Beograd (RS)

E75
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:10
Zoran Uroševac 05:36
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:05
Dumeco Paraćin 06:06
Arriva Litas Kladovo Požarevac 06:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:35
Lasta Smederevo Boleč 06:38
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:50
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:00
Lasta Smederevo Boleč 07:08
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:20
Lasta Sopot Mali Požarevac 07:40
Euro Lin Zaječar Jagodina 08:06
Lasta Smederevo Boleč 08:08
Lasta Aranđelovac Mladenovac 08:10
Frenki Komerc Svilajnac 08:31
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:55
Arriva Litas Donji Milanovac Požarevac 09:06
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 09:07
Bobivit GMB Trstenik 09:10
Lasta Smederevo Boleč 09:38
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.