Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Autokomanda (auto-put)@B - Beograd (RS)

E75
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Vrčin Beli Potok kod Beograda 04:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:10
Moto Boem Trans Zaječar Jagodina 05:20
Lasta Mala Ivanča Mali Požarevac 05:25
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:25
Zoran Uroševac 05:36
Lasta Smederevo Boleč 05:38
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:50
Lasta Smederevo Boleč 05:53
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:05
Dumeco Paraćin 06:06
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:10
Arriva Litas Kladovo Požarevac 06:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:15
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:25
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:25
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:35
Lasta Smederevo Boleč 06:38
Lasta Sopot Mali Požarevac 06:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.