Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Pančevački most@B - Beograd (RS)

Bulevar despota Stefana bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pantransport Pančevo 19:02
Stup Vršac Vršac Pančevo 19:09
Auto Kodeks Kovin Pančevo 19:10
Pantransport Pančevo 19:19
Banat Trans Radojevo Zrenjanin 19:23
Stup Vršac Bela Crkva Pančevo 19:24
Pantransport Pančevo 19:32
Stup Vršac Vršac Kraljevo 19:39
Kosta Todorović Bela Crkva Pančevo 19:54
Lasta Sefkerin Padinska Skela 19:58
Pantransport Pančevo 20:02
Pantransport Pančevo 20:19
Pantransport Pančevo 20:32
Stup Vršac Vršac Pančevo 20:39
Lasta Farkaždin Padinska Skela 20:43
Pantransport Pančevo 21:02
Auto Kodeks Kovin Pančevo 21:10
Stup Vršac Vladimirovac Banatsko Novo Selo 21:14
Pantransport Pančevo 21:32
Pantransport Pančevo 22:02
Lasta Farkaždin Padinska Skela 22:08
Stup Vršac Vršac Pančevo 22:09
Pantransport Pančevo 22:36
Auto Kodeks Kovin Pančevo 22:40
Lasta Sefkerin Padinska Skela 22:43
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.