Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Žarkovo spomenik@B - Beograd (RS)

Trgovačka bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Trans Jug Rušanj 09:26
Dumeco Rušanj 09:36
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 09:43
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 09:43
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 09:46
Trans Jug Rušanj 09:46
Strela Obrenovac Poljane kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 09:48
Dumeco Rušanj 09:56
Strela Obrenovac Draževac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 09:56
Lasta Lazarevac Stepojevac 10:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 10:00
Lasta Taraiš (vranić) Lipovica (Barajevo) 10:03
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 10:03
Strela Obrenovac Baljevac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 10:03
Trans Jug Rušanj 10:06
Europa Bus Valjevo Popučke 10:10
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 10:13
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 10:16
Dumeco Rušanj 10:16
Trans Jug Rušanj 10:26
Lasta Draževac kod Obrenovca Lipovica (Barajevo) 10:33
Dumeco Rušanj 10:36
Lasta Barajevo Lipovica (Barajevo) 10:43
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 10:46
Trans Jug Rušanj 10:46
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.