Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Donja Bistrica@A - Bistrica kod Nove Varoši (RS)

Magistralni put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 22:01
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 00:11
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 02:28
Niš ekspres Niš Kruševac 05:42
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 06:52
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:22
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:17
Ozlem Tours Prijepolje Nova Varoš 10:50
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 13:42
Ozlem Tours Sjenica Nova Varoš 15:20
Lepenica Trans Kokin Brod Nova Varoš 15:35
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 15:52
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 18:50
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 20:10
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 22:01
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.