Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Gornja Bistrica@B - Bistrica kod Nove Varoši (RS)

Magistralni put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Draževići 14:29
Pupd Janjušević Nova Varoš Prijepolje 14:54
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 15:29
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 15:58
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 20:00
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Prijepolje 20:02
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:57
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 00:07
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 06:58
Gaga Turs Zlatibor Užice Zlatibor 06:58
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 09:28
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 10:23
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 13:48
Autoprevoz Janjušević Prijepolje Draževići 14:29
Pupd Janjušević Nova Varoš Prijepolje 14:54
Autoprevoz Janjušević Priboj Prijepolje 15:29
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 15:58
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 20:00
Autoprevoz Janjušević Nova Varoš Prijepolje 20:02
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:57
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.