Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Bor (RS)

Moše Pijade 170
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 11:32
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 12:32
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 13:02
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 13:47
Bortravel Krivelj 14:14
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 14:20
Bortravel Krivelj 14:29
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 14:47
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 15:17
Bortravel Brestovac kod Bora 15:29
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:36
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 15:47
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 15:47
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 15:48
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 15:48
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 15:49
Bortravel Gornjane Krivelj 15:55
Bortravel Krivelj 15:55
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 16:02
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 16:02
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 17:32
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 18:02
Arriva Litas Zaječar Miloševa Kula (Crnajka) 18:31
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 19:32
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 20:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.