Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Ekspres@B - Bor (RS)

Moše Pijade 70
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 03:43
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:38
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 05:39
Bortravel Slatina kod Bora 05:49
Bortravel Brestovac kod Bora 06:04
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 06:05
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:13
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 06:18
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 06:19
Bortravel Krivelj 06:23
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:34
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 06:42
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:48
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 06:49
Bortravel Oštrelj 06:50
Bortravel Gornjane Krivelj 06:53
Bortravel Slatina kod Bora 07:04
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 07:04
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:08
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 07:34
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:39
Bortravel Krivelj 07:43
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 07:48
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 07:48
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 07:49
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.