Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Jugopetrol@B - Bor (RS)

Zeleni bulevar 6
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:39
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:29
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:29
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 05:40
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 05:40
Bortravel Slatina kod Bora 05:50
Bortravel Slatina kod Bora 05:50
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:56
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:56
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:04
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:04
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 06:06
Bortravel Brestovac kod Bora 06:06
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 06:06
Bortravel Brestovac kod Bora 06:06
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:14
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:14
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 06:19
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 06:19
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 06:21
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 06:21
Bortravel Krivelj 06:22
Bortravel Krivelj 06:22
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:36
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:36
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.