Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Jugopetrol@B - Bor (RS)

Zeleni bulevar 6
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 03:44
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:39
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:29
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:56
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:04
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 06:05
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 06:06
Bortravel Krivelj 06:10
Bortravel Slatina kod Bora 06:15
Bortravel Brestovac kod Bora 06:19
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:21
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 06:24
Bortravel Krivelj 06:25
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 06:34
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:36
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 06:43
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:49
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:51
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 06:51
Bortravel Oštrelj 06:51
Bortravel Gornjane Krivelj 06:52
Bortravel Slatina kod Bora 07:05
Bortravel Brestovac kod Bora 07:06
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 07:06
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:09
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.