Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Naselje 4. kilometar@A - Bor (RS)

Zeleni bulevar bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 08:56
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:45
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 16:12
Maxa Tours Zaječar 16:21
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:41
Bortravel Niš Zaječar 05:02
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 05:32
Maxa Tours Zaječar 05:41
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 06:45
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:11
Sima Trans Kladovo Negotin 07:34
Darkom Beograd Požarevac 07:35
AS Turs Zaječar Vražogrnac 07:36
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:45
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:06
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 08:56
Bortravel Kladovo Zaječar 08:56
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 10:00
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 11:46
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 12:37
Maxa Tours Zaječar 12:46
AS Turs Negotin Sikole 13:51
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 14:46
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zaječar 15:15
AS Turs Zaječar Vražogrnac 15:36
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.