Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Naselje 4. kilometar@A - Bor (RS)

Zeleni bulevar bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 14:36
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 14:45
Euro Lin Beograd Jagodina 15:34
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:45
Bortravel Gornjane Krivelj 15:48
Bortravel Krivelj 15:48
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 15:52
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 16:12
Maxa Tours Zaječar 16:21
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 23:52
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:41
Bortravel Niš Zaječar 05:02
Euro Lin Beograd Jagodina 05:04
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 05:32
Maxa Tours Zaječar 05:41
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:11
Sima Trans Kladovo Negotin 07:34
Darkom Beograd Požarevac 07:35
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 07:37
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:45
Bortravel Gornjane Krivelj 07:48
Bortravel Krivelj 07:48
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 08:56
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 14:36
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 14:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.