Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Naselje 4. kilometar@A - Bor (RS)

Zeleni bulevar bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 23:52
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:41
Bortravel Niš Zaječar 05:02
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 05:32
Maxa Tours Zaječar 05:41
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 05:42
Bortravel Krivelj 06:18
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 06:45
Bortravel Gornjane Krivelj 06:50
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:11
Sima Trans Kladovo Negotin 07:34
Darkom Beograd Požarevac 07:35
AS Turs Zaječar Vražogrnac 07:36
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 07:37
Bortravel Krivelj 07:38
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:45
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:06
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 08:56
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 10:00
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 11:46
Bortravel Luka Slatina kod Bora 12:07
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 12:37
Maxa Tours Zaječar 12:46
Bortravel Gornjane Krivelj 13:02
Bortravel Krivelj 13:03
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.