Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Tehnopromet@B - Bor (RS)

Zeleni bulevar bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Gornjane Krivelj 12:06
Bortravel Krivelj 12:06
Bortravel Gornjane Krivelj 12:06
Bortravel Krivelj 12:06
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 12:08
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 12:08
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 12:08
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 12:38
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 12:47
Maxa Tours Pirot Zaječar 12:49
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 13:07
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 13:07
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 13:53
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 13:53
AS Turs Negotin Sikole 14:19
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 14:32
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 14:40
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 14:53
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 14:53
Bortravel Brestovac kod Bora 15:11
Bortravel Slatina kod Bora 15:16
Bortravel Brestovac kod Bora 15:18
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 15:22
MobiLitas Laznica Žagubica 15:40
MobiLitas Laznica Žagubica 15:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.