Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Kafana@B - Brđani kod Gornjeg Milanovca (RS)

Brđani 17
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:24
Lasta Čačak Gornji Milanovac 08:29
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 11:37
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 11:47
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 12:09
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:42
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:13
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 13:18
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:10
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:42
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:13
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 17:00
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 17:51
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 19:12
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 19:43
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:14
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 06:18
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:42
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:13
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:24
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 11:37
Bečejprevoz Vrnjačka Banja Beograd 11:47
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 12:09
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:42
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 13:13
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.