Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Raskrsnica@B - Bresničić (RS)

Bresničić bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Blace Prokuplje 07:22
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 09:15
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 09:40
Niš ekspres Prolom Banja Niš 10:17
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 11:10
Niš ekspres Kuršumlija Pasi Poljana 11:40
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 12:14
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 12:41
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Prokuplje 12:53
Lasta Kuršumlija Niš 13:10
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 13:16
Niš ekspres Merdare kod Kuršumlije Deveti maj / 9. maj 13:53
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 14:45
Niš ekspres Kuršumlija Pasi Poljana 14:56
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 15:38
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 16:07
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 16:52
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 17:39
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 18:15
Lasta Kuršumlija Niš 19:00
Niš ekspres Kuršumlija Pasi Poljana 19:06
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 21:16
Lasta Blace Niš 22:21
Lasta Prolom Banja Niš 05:00
Niš ekspres Prolom Banja Prokuplje 06:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.