Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Lakuri@B - Brestovac kod Bora (RS)

La kuri bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Bor Šarbanovac kod Bora 13:36
Bortravel Bor Valakonje 13:40
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 13:44
Bortravel Zlot 14:48
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 14:55
Bortravel Bor Šarbanovac kod Bora 14:56
Bortravel Bor 15:12
Bortravel Bor 15:31
Bortravel Boljevac Valakonje 15:56
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 15:59
Bortravel Zlot 16:18
ATP Dejan Bor Šarbanovac kod Bora 16:21
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrežina 16:49
Bortravel Bor 17:21
Bortravel Zlot 20:18
Bortravel Bor Valakonje 05:55
Bortravel Bor Šarbanovac kod Bora 06:03
Bortravel Bor 06:06
Arriva Litas Niš Donja Vrežina 06:31
Bortravel Zlot 06:33
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 06:44
Bortravel Zlot 06:48
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 06:52
Bortravel Bor 07:21
Bortravel Boljevac Valakonje 07:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.