Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Lakuri@B - Brestovac kod Bora (RS)

La kuri bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Boljevac Valakonje 07:56
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 07:59
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 07:59
ATP Dejan Bor Šarbanovac kod Bora 08:06
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:13
Bortravel Beograd Boljevac 09:04
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 10:07
Bortravel Zlot Podgorac kod Boljevca 11:18
ATP Dejan Bor Šarbanovac kod Bora 11:26
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 11:52
Bortravel Podgorac kod Boljevca Zlot 12:18
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 12:24
Bortravel Zlot 12:37
ATP Dejan Bor Šarbanovac kod Bora 12:51
Bortravel Bor Valakonje 13:40
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 13:44
Bortravel Zlot 14:07
Bortravel Zlot 14:48
Bortravel Zlot 14:48
Bortravel Beograd Šarbanovac kod Bora 14:49
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 14:55
Bortravel Boljevac Valakonje 15:56
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 15:59
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 15:59
Bortravel Zlot 16:18
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.