Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Brestovac kod Bora (RS)

R37 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Bor 13:31
Bortravel Bor Šarbanovac kod Bora 13:38
Bortravel Selište (šarbanovac) Šarbanovac kod Bora 13:42
Bortravel Bor Valakonje 13:44
Bortravel Bor 13:45
Bortravel Bor Brestovačka Banja (Brestovac kod Bora) 13:54
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) 14:00
Bortravel Bor 14:15
Bortravel Bor 14:21
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovačka Banja (Brestovac kod Bora) 14:25
Bortravel Bor 14:30
Bortravel Bor Brestovačka Banja (Brestovac kod Bora) 14:31
Euro Lin Bor Jagodina 14:37
Bortravel Zlot 14:45
Bortravel Beograd Šarbanovac kod Bora 14:50
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 14:52
Bortravel Bor Šarbanovac kod Bora 14:58
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zaječar 14:58
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) 15:00
Bortravel Bor 15:15
Bortravel Bor Brestovačka Banja (Brestovac kod Bora) 15:17
Bortravel Bor 15:21
Bortravel Bor Brestovačka Banja (Brestovac kod Bora) 15:26
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovačka Banja (Brestovac kod Bora) 15:29
Bortravel Bor 15:34
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.