Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Brestovac kod Bora (RS)

R37 bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Bor Valakonje 13:44
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 14:52
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zaječar 14:58
Bortravel Boljevac Valakonje 15:52
Bortravel Bor Boljevac 16:01
ATP Dejan Bor Šarbanovac kod Bora 16:24
Bortravel Bor Boljevac 20:01
Bortravel Bor Kruševac 20:22
Maxa Tours Bor Selište (Šarbanovac) 21:42
Bortravel Beograd Boljevac 04:45
Maxa Tours Zaječar Selište (Šarbanovac) 05:36
Bortravel Bor Valakonje 05:59
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 06:49
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:15
Bortravel Boljevac Valakonje 07:52
ATP Dejan Bor Šarbanovac kod Bora 08:09
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:11
Bortravel Beograd Boljevac 09:01
Maxa Tours Bor Selište (Šarbanovac) 09:37
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 10:04
ATP Dejan Bor Šarbanovac kod Bora 11:29
ATP Dejan Sumrakovac Šarbanovac kod Bora 11:50
Maxa Tours Zaječar Selište (Šarbanovac) 12:41
ATP Dejan Bor Šarbanovac kod Bora 12:54
Bortravel Bor Valakonje 13:44
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.