Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Brestovac kod Leskovca (RS)

Trg slobode 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 11:32
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 11:38
ASP Jugotrans Niš Belotinac 11:54
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 11:55
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 12:10
Niš ekspres Malošište Kočane 12:34
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 12:37
Niš ekspres Niš Malošište 12:40
BS Tours Surdulica Vladičin Han 12:50
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 13:15
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 13:22
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 13:45
Niš ekspres Bojnik Malošište 13:48
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 13:51
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 14:06
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 14:31
Niš ekspres Leskovac Belotinac 14:38
ASP Jugotrans Niš Belotinac 14:45
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 15:08
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 15:08
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 15:41
Niš ekspres Niš Belotinac 15:47
Niš ekspres Leskovac Belotinac 15:53
Niš ekspres Bojnik Belotinac 15:55
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 16:03
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.