Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Čamurlija (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 21:26
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 21:49
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 23:41
Ćurdić Kravlje Vrtište 23:49
Ćurdić Paligrace Vrtište 05:38
Ćurdić Mezgraja kod Niša Vrtište 05:50
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 06:09
Niš ekspres Sečanica Vrtište 06:17
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 07:26
Niš ekspres Draževac kod Aleksinca Vrtište 09:55
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 11:26
Ćurdić Paligrace Vrtište 11:28
Niš ekspres Niš Vrtište 12:28
Ćurdić Kravlje Vrtište 13:19
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 13:49
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 15:18
Niš ekspres Sečanica Vrtište 15:37
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 17:13
Niš ekspres Niš Vrtište 17:47
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 18:57
Niš ekspres Aleksinac Vrtište 20:11
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 20:36
Ćurdić Kravlje Vrtište 20:44
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 21:26
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 21:34
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.