Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica - Beli brod@B - Ćelije kod Lajkovca (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:28
Lastra Lazarevac Lajkovac 13:29
Lastra Lazarevac Popučke 13:38
Lastra Mali Borak Lajkovac 13:47
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 13:50
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 14:05
Lastra Slovac Lajkovac 14:37
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 15:00
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 15:20
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 16:05
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 16:36
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 17:20
Raketa AB Beograd Valjevo 17:35
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 18:12
Lastra Lazarevac Lajkovac 19:09
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac 19:41
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 19:50
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 21:05
Lastra Lazarevac Liplje 21:29
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 22:20
Lastra Valjevo Popučke 06:11
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 06:20
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:29
Lastra Dudovica Lajkovac 06:54
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.