Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica - Beli brod@B - Ćelije kod Lajkovca (RS)

Ibarska magistrala bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:37
Lastra Lazarevac Lajkovac 09:09
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:05
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 10:10
Bečejprevoz Bečej Beograd 10:50
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:03
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac 12:26
Lasta Lazarevac Lajkovac 13:25
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:28
Lastra Lazarevac Lajkovac 13:29
Lastra Mali Borak Lajkovac 13:47
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 13:50
Lastra Lazarevac Liplje 14:09
Lastra Lajkovac Petka kod Lazarevca 14:36
Lastra Lazarevac Lajkovac 14:43
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:50
Lastra Lajkovac Petka kod Lazarevca 14:51
Lastra Valjevo Lajkovac 15:01
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac 15:11
Lastra Lazarevac Petka kod Lazarevca 15:19
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac 15:41
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 16:36
Raketa AB Beograd Valjevo 17:35
Lastra Valjevo Lajkovac 18:41
Lastra Lazarevac Lajkovac 19:09
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.