Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica - Beli brod@B - Ćelije kod Lajkovca (RS)

Ibarska magistrala bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Lajkovac 19:24
Golub Tvix Lazarevac Lajkovac 19:26
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac 19:41
Lastra Ljig Liplje 20:21
Lastra Lazarevac Popučke 20:58
Lastra Lazarevac Liplje 05:39
Lastra Valjevo Popučke 06:11
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:29
Golub Tvix Lazarevac Lajkovac 06:45
Lastra Lazarevac Popučke 06:53
Lastra Mali Borak Lajkovac 07:05
Lasta Valjevo Popučke 07:10
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Lajkovac 07:23
Lastra Lazarevac Lajkovac 07:33
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 07:50
Trans Jug Beograd Gornji Milanovac 08:00
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac 08:01
Lastra Valjevo Popučke 08:01
Lastra Lazarevac Lajkovac 08:18
Lastra Lazarevac Popučke 08:33
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:37
Autoprevoz Čačak Novi Sad Beograd 08:40
Lastra Lazarevac Lajkovac 09:09
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:05
Bečejprevoz Bečej Beograd 10:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.