Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dom@B - Cerovac kod Kragujevca (RS)

Cerovac bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:15
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 08:15
Lasta Kragujevac Topola 08:36
Auto Kodeks Kragujevac Topola 09:52
Auto Kodeks Aranđelovac Topola 10:40
Lasta Aranđelovac Topola 12:13
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 12:45
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 15:00
Lasta Valjevo Lazarevac 15:38
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 18:05
Lasta Kragujevac Topola 19:31
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 20:30
Lasta Aranđelovac Topola 20:45
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 22:30
Pupd Janjušević Kragujevac Desimirovac 23:46
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:15
Lasta Kragujevac Topola 06:46
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 06:55
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 08:15
Lasta Kragujevac Topola 08:36
Auto Kodeks Kragujevac Topola 09:52
Lasta Aranđelovac Topola 10:10
Auto Kodeks Aranđelovac Topola 10:40
Lasta Kragujevac Topola 12:11
Lasta Aranđelovac Topola 12:13
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.