Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Cetinje (ME)

Vojvode Boza
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Kraljevo 08:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 09:15
Trans Jug Beograd Užice 17:50
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:00
Niš ekspres Niš Prokuplje 19:05
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 19:10
Božur Beograd Užice 19:10
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 20:47
Lasta Kotor Kraljevo 22:55
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Užice 02:40
Božur Herceg Novi Užice 02:40
Trans Jug Herceg Novi Užice 06:10
Niš ekspres Herceg Novi Prokuplje 06:25
Jadran Line Igalo Kraljevo 07:00
Lasta Beograd Kraljevo 08:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 09:15
Trans Jug Beograd Užice 17:50
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:00
Niš ekspres Niš Prokuplje 19:05
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 19:10
Božur Beograd Užice 19:10
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 20:47
Lasta Kotor Kraljevo 22:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.