Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

GAS - Cetinje (ME)

Vojvode Boza
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Alo Express Igalo Budva 13:40
Ellit Express Podgorica Budva 13:40
Adriatic Travel Herceg Novi Budva 13:51
AS Nikčević Kotor Podgorica 14:05
Touring Kotor Nikšić Podgorica 14:05
Ellit Express Podgorica Budva 14:37
Dangradprevoz Keković Igalo Budva 15:05
Papović Nikšić Podgorica 15:15
Alo Express Herceg Novi Budva 15:40
Adriatic Travel Podgorica Budva 15:43
Autoprevoz Zaton Herceg Novi Budva 16:10
Dangradprevoz Keković Podgorica Budva 16:12
Ellit Express Herceg Novi Budva 16:34
Glušica Kotor Podgorica 16:35
Vot Turist Kotor Podgorica 16:40
Vujović Vr Podgorica Budva 16:50
Papović Kotor Podgorica 17:10
Nikšić-Prevoz Podgorica Budva 17:30
Pavićević Tours Podgorica Budva 17:35
Gardašević Nikšić Podgorica 17:48
Trans Jug Beograd Čačak 17:50
Jadran Ekspres Kotor Beograd Čačak 17:50
Adriatic Travel Kotor Budva 18:01
Dan-Tours Perović Podgorica Budva 18:10
Autoprevoz Zaton Igalo Podgorica 18:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.