Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@A - Crnoklište (RS)

E80 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Pirotours Vranište kod Pirota Staničenje 04:55
Pirotours Pirot Staničenje 05:05
Auto Kodeks Niš Niška Banja 05:20
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 05:46
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 06:20
Pirotours Osmakova Staničenje 06:30
Niš ekspres Pirot Staničenje 06:43
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:59
Jeremić Prevoz Dolac kod Bele Palanke Bela Palanka 06:59
Pirotours Pirot Staničenje 07:00
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 07:10
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 07:45
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 07:46
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 08:40
Niš ekspres Pirot Niš 08:45
Presto Beograd Bela Palanka 08:55
Auto Kodeks Niš Staničenje 09:02
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 09:50
Niš ekspres Pirot Niš 10:30
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 10:31
Pirotours Vranište kod Pirota Staničenje 11:10
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:20
Pirotours Pirot Staničenje 11:25
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:50
Jeremić Prevoz Niš Bela Palanka 12:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.