Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@A - Crvenčevo (RS)

R259 bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Pirotours Vranište kod Pirota Staničenje 04:53
Pirotours Pirot Staničenje 05:07
Auto Kodeks Niš Niška Banja 05:18
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 05:44
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 06:16
Pirotours Osmakova Staničenje 06:25
Niš ekspres Pirot Staničenje 06:46
Jeremić Prevoz Dolac kod Bele Palanke Bela Palanka 06:57
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 07:01
Pirotours Pirot Staničenje 07:05
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 07:08
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 07:44
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 07:47
Niš ekspres Bela Palanka Staničenje 08:36
Niš ekspres Pirot Niš 08:47
Presto Beograd Bela Palanka 08:51
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 10:29
Niš ekspres Pirot Niš 10:32
Pirotours Vranište kod Pirota Staničenje 11:05
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:18
Pirotours Pirot Staničenje 11:27
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:52
Niš ekspres Pirot Staničenje 12:21
Pirotours Vranište kod Pirota Staničenje 12:35
Niš ekspres Niš Pirot 12:49
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.