Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Crvenka (RS)

Njegoševa bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 06:56
Putokaz Kula 07:09
Putokaz Nova Crvenka 07:15
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:21
Putokaz Sivac 07:28
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 07:38
Severtrans Sombor Srbobran Vrbas 07:40
Putokaz Kula 08:04
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 08:23
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 08:34
Best Komerc Bus Vrnjačka Banja Beograd 08:40
Lasta Sombor Zemun (Beograd) 09:19
Putokaz Kruščić 09:23
Putokaz Kula 09:54
Putokaz Sivac 10:08
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 10:13
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 10:21
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 11:18
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 11:30
Putokaz Nova Crvenka 11:40
Putokaz Kula 12:09
Putokaz Sivac 12:13
Severtrans Sombor Sombor Zemun (Beograd) 12:26
Severtrans Sombor Beograd Zemun (Beograd) 12:36
Putokaz Kruščić 12:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.