Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Crvenka (RS)

Njegoševa bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 16:33
Titelprevoz Subotica Kula 16:43
Lasta Beograd Novi Sad 17:36
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 17:54
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 18:33
Lasta Sombor Novi Sad 18:34
Severtrans Sombor Apatin Novi Sad 19:54
Severtrans Sombor Novi Sad Vrbas 20:36
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 21:02
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 21:57
Severtrans Sombor Sombor Novi Sad 22:42
Severtrans Sombor Sombor Vrbas 00:25
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 04:33
Putokaz Kula 05:14
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 05:36
Putokaz Sivac 05:38
Putokaz Kula 06:09
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:19
Putokaz Sivac 06:28
Putokaz Kula 06:29
Putokaz Sivac 06:43
Severtrans Sombor Beograd Novi Sad 06:56
Putokaz Kruščić 07:00
Putokaz Kruščić 07:03
Putokaz Kula 07:09
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.