Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Debrc (RS)

Beogradski put 216
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Mega Bus 014 Valjevo Šabac 16:38
Šević Tours Koceljeva Umka 16:50
Šević Tours Provo Umka 17:34
Šević Tours Beograd Umka 17:45
Panorama Tours 2015 Koceljeva Umka 18:15
Banbus Beograd Umka 18:41
Šević Tours Beograd Umka 18:55
Feniks G&Z Beč / Wien Novi Sad 19:40
Šević Tours Koceljeva Umka 20:28
Šević Tours Koceljeva Umka 21:35
Banbus Krupanj Umka 22:29
Feniks G&Z Obrenovac Novi Sad 03:10
Šević Tours Beograd Umka 05:15
Šević Tours Beograd Umka 05:35
Šević Tours Beograd Umka 06:20
Banbus Pančevo Beograd 06:51
Šević Tours Beograd Umka 06:55
Feniks G&Z Vladimirci Skupljen 06:55
Feniks G&Z Vladimirci Mesarci 07:00
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 08:00
Šević Tours Beograd Umka 09:00
Mega Bus 014 Novi Sad Šabac 09:22
Feniks G&Z Beč / Wien Novi Sad 09:30
Šević Tours Koceljeva Umka 09:30
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 10:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.