Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Vulkan@B - Deveti maj / 9. maj (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Kuršumlija Prokuplje 16:48
Niš ekspres Mramorski Potok Mramor kod Nišа 16:55
Niš ekspres Niš Mramor kod Nišа 16:58
Niš ekspres Mramor kod Nišа 16:58
Niš ekspres Niš Prokuplje 17:08
Niš ekspres Dudulajce Mramor kod Nišа 17:18
Niš ekspres Blace Prokuplje 17:18
Niš ekspres Niš Mramor kod Nišа 17:23
Niš ekspres Mramor kod Nišа 17:48
Niš ekspres Sečanica Mramor kod Nišа 17:50
Niš ekspres Prokuplje Mramor kod Nišа 18:08
Niš ekspres Padina kod Merošine Mramor kod Nišа 18:18
Niš ekspres Mramorski Potok Mramor kod Nišа 18:20
Niš ekspres Niš Prokuplje 18:23
Niš ekspres Mramor kod Nišа 18:38
Niš ekspres Niš Mramor kod Nišа 18:38
Niš ekspres Prokuplje Mramor kod Nišа 19:03
Niš ekspres Dudulajce Mramor kod Nišа 19:28
Niš ekspres Mramor kod Nišа 19:28
Niš ekspres Sečanica Mramor kod Nišа 19:30
Niš ekspres Niš Mramor kod Nišа 19:53
Niš ekspres Niš Mramor kod Nišа 20:13
Niš ekspres Mramor kod Nišа 20:18
Niš ekspres Mramorski Potok Mramor kod Nišа 20:20
Niš ekspres Padina kod Merošine Mramor kod Nišа 20:38
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.