Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Divci kod Valjeva (RS)

Divci 41
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Beograd Popučke 05:13
Lasta Valjevo Popučke 05:30
Lasta Valjevo Popučke 05:30
Europa Bus Beograd Umka 05:50
Lasta Beograd Popučke 06:16
Lastra Lazarevac Popučke 06:26
Lasta Klanica Valjevo 06:35
Lastra Valjevo Popučke 06:37
Lasta Valjevo Umka 06:43
Lasta Jovanja Valjevo 06:55
Lasta Beograd Umka 07:59
Lastra Lazarevac Popučke 08:07
Europa Bus Beograd Popučke 08:13
Lastra Valjevo Popučke 08:27
Europa Bus Valjevo Popučke 08:32
Lasta Ljubovija Umka 08:47
Lasta Beograd Popučke 09:16
Lasta Tara (mala Reka) Valjevo 09:30
Europa Bus Beograd Popučke 10:13
Lasta Beograd Umka 10:14
Europa Bus Divčibare Umka 10:37
Europa Bus Valjevo Popučke 11:32
Lasta Valjevo Umka 12:13
Lasta Beograd Popučke 12:16
Europa Bus Beograd Umka 12:43
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.