Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Divci kod Valjeva (RS)

Divci 41
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lastra Valjevo Lajkovac 16:27
Europa Bus Valjevo Lajkovac 16:32
Lasta Beograd Umka 17:07
Lasta Valjevo Lajkovac 17:14
Raketa AB Beograd Valjevo 17:15
Mega Bus 014 Valjevo Sremska Kamenica 17:55
Europa Bus Valjevo Popučke 18:01
Lastra Lazarevac Lajkovac 18:07
Lasta Beograd Umka 18:13
Europa Bus Beograd Lajkovac 18:13
Lasta Valjevo Umka 18:16
Lasta Valjevo Lazarevac 18:16
Europa Bus Valjevo Lajkovac 18:47
Lastra Valjevo Lajkovac 19:07
Lasta Valjevo Umka 19:13
Lasta Beograd Valjevo 19:15
Lasta Valjevo Lajkovac 19:29
Lasta Beograd Umka 20:14
Europa Bus Valjevo Lajkovac 20:32
Lastra Lazarevac Lajkovac 20:32
Europa Bus Lajkovac Popučke 20:51
Europa Bus Valjevo Lajkovac 21:32
Lasta Sedlari Valjevo 21:40
Europa Bus Valjevo Lajkovac 22:32
Europa Bus Beograd Umka 05:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.