Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

Klikom na željeno stajalište ili stanicu možete videti kontakt telefon stanice, adresu i lokaciju na mapi, kao i stanični red vožnje.

1 2
3

Centar@A - Divci kod Valjeva (RS)

Divci 41
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Beograd Popučke 05:13
Lasta Valjevo Popučke 05:30
Lasta Valjevo Popučke 05:30
Lasta Klanica Valjevo 06:35
Lastra Valjevo Popučke 06:37
Lasta Valjevo Umka 06:43
Lasta Jovanja Valjevo 06:55
Lasta Balinović Valjevo 06:55
Lastra Lazarevac Popučke 08:07
Europa Bus Beograd Popučke 08:13
Lastra Valjevo Popučke 08:27
Europa Bus Valjevo Popučke 08:32
Lasta Ljubovija Umka 08:47
Europa Bus Beograd Popučke 10:13
Europa Bus Divčibare Umka 10:37
Europa Bus Beograd Popučke 11:28
Europa Bus Valjevo Popučke 11:32
Lasta Valjevo Umka 12:13
Lastra Valjevo Popučke 12:37
Europa Bus Beograd Umka 12:43
Lasta Lazarevac Popučke 12:55
Europa Bus Valjevo Umka 13:47
Lasta Klanica Valjevo 14:00
Lastra Lazarevac Popučke 14:17
Europa Bus Beograd Popučke 14:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.