Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Divci kod Valjeva (RS)

Divci 41
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Valjevo Lajkovac 15:29
Strela Ub Banja Vrujci (popadić) Slovac 15:35
Europa Bus Beograd Lajkovac 15:58
Europa Bus Valjevo Lajkovac 16:32
Lasta Valjevo Lajkovac 17:14
Raketa AB Beograd Valjevo 17:15
Europa Bus Valjevo Popučke 18:01
Lasta Beograd Umka 18:13
Europa Bus Beograd Lajkovac 18:13
Lasta Valjevo Lazarevac 18:16
Europa Bus Valjevo Lajkovac 18:47
Lastra Valjevo Lajkovac 19:07
Lasta Valjevo Umka 19:13
Lasta Valjevo Lajkovac 19:29
Lasta Beograd Umka 20:14
Europa Bus Valjevo Lajkovac 20:32
Lastra Lazarevac Lajkovac 20:32
Europa Bus Valjevo Lajkovac 21:32
Europa Bus Beograd Lajkovac 05:13
Europa Bus Beograd Umka 05:50
Lasta Beograd Lajkovac 06:16
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:26
Lastra Valjevo Lajkovac 06:37
Lasta Beograd Umka 07:59
Lastra Lazarevac Lajkovac 08:07
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.