Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Dolac kod Bele Palanke (RS)

Niška 37
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Pirot 13:20
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 14:28
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 15:13
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 15:26
Niš ekspres Pirot Niš 15:43
Niš ekspres Nikola Tesla Niš 16:16
Niš ekspres Babušnica Niš 16:20
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 16:43
Jeremić Prevoz Niš Nikola Tesla 17:06
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:40
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 17:41
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 17:45
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 18:16
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 18:33
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 18:50
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 20:09
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 20:43
Presto Dimitrovgrad Pirot 21:06
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 22:43
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 23:13
Presto Beograd Pirot 04:24
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 05:16
Niš ekspres Beograd Niš 06:15
Niš ekspres Pirot Niš 08:13
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 08:16
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.