Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Dolac kod Bele Palanke (RS)

Niška 37
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:25
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:50
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:13
Niš ekspres Babušnica Niš 16:20
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 16:21
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:40
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 18:16
Presto Pirot Prosek 21:03
Niš ekspres Beograd Niš 06:15
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 08:09
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 08:46
Jeremić Prevoz Pirot Niška Banja 11:25
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 11:50
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 13:13
Niš ekspres Babušnica Niš 16:20
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:40
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 18:16
Presto Pirot Prosek 21:03
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 23:13
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.