Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica - magistrala@A - Dudovica (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 10:00
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:15
Bečejprevoz Novi Sad Beograd 10:40
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:12
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:19
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 13:40
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:40
Trans Jug Čačak Gornji Milanovac 15:50
Lasta Beograd Kraljevo 16:36
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 16:45
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 17:30
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 21:15
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 07:19
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 07:40
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 07:45
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 10:00
Autoprevoz Čačak Čačak Gornji Milanovac 10:15
Bečejprevoz Novi Sad Beograd 10:40
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 12:12
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 13:19
Autoprevoz Čačak Beograd Preljina 13:40
Autoprevoz Čačak Beograd Gornji Milanovac 14:40
Lasta Beograd Kraljevo 16:36
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 16:45
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 17:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.